Panamera’ya Platinum Edition eklenecek

Panamera’ya Platinum Edition eklenecek

Panamera’ya Platinum Edition eklenecek

Porsche, dört kapılı spor otomobili Panamera’nın Platinum Edition adını verdiği özel serisini pazara sunacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Porsche, Panamera'nın Platinum Edition özel bir versiyonunu pazara sunmaya hazırlanıyor. 17 Kasım'da Los Angeles Otomobil Fuarı'nda düzenlenecek dünya prömiyeriyle tanıtılacak modelin Ocak 2022'nin sonunda satışa sunulması planlanıyor.

Sürüşü kolaylaştıran ve konforu artıran birçok teknoloji Platinum Edition'da standart olarak yer alıyor. Bunlar arasında Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM) bulunan adaptif havalı süspansiyon, otomatik karartmalı dış aynalar, Porsche Dynamic Light System Plus’a (PDLS Plus) sahip LED matris ana farlar, panoramik cam tavan, geri görüş kameralı Park Assist ve hibrit modellerde 7,2 kW şarj gücü sağlayan yerleşik bir AC şarj cihazı bulunuyor. Platinum boyalı 21 inç Exclusive Design Sport jantlar, siyah spor egzoz uçları, karartılmış camlar, siyah (parlak) yan cam çerçeveleri ve Exclusive Design stop lambaları otomobilin dinamik görüntüsünü sergilemekte.

20 inç jant

Panamera Platinum Edition, özel platin renkli detaylarıyla dışarıdan kolaylıkla ayırt edilebiliyor.Ön tekerleklerin arkasındaki hava çıkış çıtaları, arkada Porsche logosu ve model ismi ile hibrit modellerde, yan kısımda 'e-hybrid' logosu. Ayrıca, 20 inç Platinum Panamera Style jantlar da opsiyonel olarak sunuluyor. İç tasarımda da lüks donanımlar görülmeye devam ediyor: GT spor direksiyon simidi ve hıza duyarlı direksiyon, şerit değiştirme asistanı, konforlu erişim özellikli yumuşak kapanan kapılar, hafıza paketli 14 yönlü elektrikli ayarlanabilir konforlu ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar yer alıyor.