hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Panamera’ya Platinum Edition eklenecek

  Panamera’ya Platinum Edition eklenecek
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Porsche, dört kapılı spor otomobili Panamera’nın Platinum Edition adını verdiği özel serisini pazara sunacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Porsche, Panamera'nın Platinum Edition özel bir versiyonunu pazara sunmaya hazırlanıyor. 17 Kasım'da Los Angeles Otomobil Fuarı'nda düzenlenecek dünya prömiyeriyle tanıtılacak modelin Ocak 2022'nin sonunda satışa sunulması planlanıyor.

  Sürüşü kolaylaştıran ve konforu artıran birçok teknoloji Platinum Edition'da standart olarak yer alıyor. Bunlar arasında Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM) bulunan adaptif havalı süspansiyon, otomatik karartmalı dış aynalar, Porsche Dynamic Light System Plus’a (PDLS Plus) sahip LED matris ana farlar, panoramik cam tavan, geri görüş kameralı Park Assist ve hibrit modellerde 7,2 kW şarj gücü sağlayan yerleşik bir AC şarj cihazı bulunuyor. Platinum boyalı 21 inç Exclusive Design Sport jantlar, siyah spor egzoz uçları, karartılmış camlar, siyah (parlak) yan cam çerçeveleri ve Exclusive Design stop lambaları otomobilin dinamik görüntüsünü sergilemekte.

  Panamera’ya Platinum Edition eklenecek

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  20 inç jant

  Panamera Platinum Edition, özel platin renkli detaylarıyla dışarıdan kolaylıkla ayırt edilebiliyor.Ön tekerleklerin arkasındaki hava çıkış çıtaları, arkada Porsche logosu ve model ismi ile hibrit modellerde, yan kısımda 'e-hybrid' logosu. Ayrıca, 20 inç Platinum Panamera Style jantlar da opsiyonel olarak sunuluyor. İç tasarımda da lüks donanımlar görülmeye devam ediyor: GT spor direksiyon simidi ve hıza duyarlı direksiyon, şerit değiştirme asistanı, konforlu erişim özellikli yumuşak kapanan kapılar, hafıza paketli 14 yönlü elektrikli ayarlanabilir konforlu ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar yer alıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow