hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  PEUGEOT'dan geleceğin otomobili

  PEUGEOTdan geleceğin otomobili
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  PEUGEOT, elektrikli ulaşım çağına başka bir bakış açısı getiren cesur konsept otomobili INCEPTION’ı sergiledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PEUGEOT, 200 yılı aşan yenilikçilik geçmişi ve marka tarihi boyunca teknolojiye verdiği önemle, müşteri deneyiminin merkezine keşif ve duyguyu yerleştirerek sürdürebilir ulaşım yaklaşımını yeniden şekillendiriyor.VivaTech 2024’te dört farklı oturum düzenleyen PEUGEOT, gerçeğe bağlı teknolojik yaratıcılığın yanı sıra müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılamayı ve sürüş keyfini artırmayı hedefliyor.

  Inception Concept: Geleceğin Ulaşımı

  PEUGEOT’nun çığır açan yeniliklerle dolu konsept otomobili INCEPTION, markanın geleceğin sürdürebilir ulaşımına yönelik iyimser vizyonunu ifade ediyor. İlk olarak Las Vegas’ta, dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuar’ında tanıtılan INCEPTION, bu kez VivaTech 2024’te ilk kez Fransa’da sergilendi. Kedi duruşunu daha da güçlendiren radikal tasarım dili, devrim niteliğindeki iç mekan tasarımı ve benzersiz sürüş hissi vaadiyle PEUGEOT INCEPTION konsepti, yeni bir çağ başlatıyor ve markanın gelecekteki elektrikli araçlarının müjdecisi oluyor.

  PEUGEOT’nun genlerini yeniden yorumlayarak yeni bir tasarım çağını başlatan INCEPTION, dijtal dünyaya uygun yüzeyler ve dokularla saf ve yalın bir tasarım dilini taşıyor. Bu yeni tasarım dili geometrik, keskin ve duyguları harekete geçiren çizgileri atletik kıvrımlarla birleştiriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PEUGEOT’nun gelecek vizyonunu yansıtan INCEPTION, 800 V mimarisi ile donatıldı. 100 kWsa batarya kapasitesi sayesinde 800 km yol kat edebiliyor ve böylece yenilikçi teknolojileriyle elektrikli çağa yepyeni bir bakış açısı getiriyor. INCEPTION konsepti sadece teknolojik bakış açısıyla değil, iç mekanda sunduğu devrimsel nitelikteki özellikleriyle de markanın elektrikli ulaşım çağındaki vizyonunu temsil ediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow