Renault ve Dacia Antalya Autoshow’da

Renault ve Dacia Antalya Autoshow’da

Renault ve Dacia Antalya Autoshow’da

Renault ve Dacia Antalya Autoshow’daRenault ve Dacia, 12 – 18 Mart tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenen Antalya Autoshow’da otomobilseverlerle buluşuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Renault; Clio HB, Megane Sedan, ZOE ve Talisman modelleri ile Dacia ise Yeni Duster ve Sandero modelleri ile fuardaki yerini alıyor. Antalya Valisi  Münir Karaloğlu, resmi açılış töreninin ardından ziyaret ettiği Renault ve Dacia standındaki modelleri inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.

2017 yılında Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından ‘’Türkiye’de Yılın Otomobili’’ seçilen ve sadece Oyak Renault Fabrikaları’nda üretilerek dünyaya ihraç edilen Megane Sedan, bünyesinde bir üst segmente ait özelikler barındırıyor. Geniş açılır cam tavan, eller serbest bagaj kapağı, renkli head-up display gibi konfor özelliklerinin yanı sıra C LED farlar ve krom detaylar Megane Sedan’ın kalitesine vurgu yapıyor ve çekiciliğini artırıyor. 

Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk üç modeli arasında yer alan Clio HB de Renault standında sergilenen modeller arasında yer alıyor. Renault’nun üst segment modellerinde kullanılan malzemelerle donatılan Clio HB’in, iç mekanındaki detaylar, dış tasarımı kadar dikkat çekiyor. Clio’da bir üst segmente ait güvenlik ve sürüşe yardımcı sistemler bulunuyor. 

Dacia standında ise 1 Mart 2018 tarihinde Türkiye’de satışa sunulan Yeni Duster sergileniyor. Duster, güçlü karakterini vurgulayan daha belirgin hatlara sahip dış tasarımı ve tamamen yenilenen iç tasarımı ile müşterilerine kalite ve konforu bir arada sunuyor. Yeni Duster’ın, gerçek bir SUV’un konforunu ve off-road becerisini bünyesinde barındıran 4x2 ve 4x4 versiyonları bulunuyor. Yepyeni iç mekan tasarımı ve ergonomik olarak geliştirilmiş sürüş konumu ile Yeni Duster’da yolculuklar daha konforlu hale geliyor. Ayrıca geliştirilmiş ses yalıtımı da iç mekanda algılanan sesleri yarı yarıya azaltıyor. Motor seçenekleri arasına yeni 1.2 TCe 125 bg (4x2) benzinli motoru da ekleyen Yeni Duster, Türkiye’de bütün müşterilerinin talebine cevap verebilecek iki benzinli, iki dizel olmak üzere dört motor seçeneği ile satışa sunuluyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Renault’dan fuara özel kampanya

12-18 Mart tarihleri arasında Antalya Autoshow’u ziyaret eden Renault ve Dacia müşterilerine bir ayrıcalık sunuluyor. Renault binek otomobil veya Kangoo satın alan tüm müşterilere 1 yıl ek garanti sağlayan Maxxi Garantim paketi hediye* ediliyor. Müşteriler, Renault ve Dacia markalarının Mart ayı kampanyalarından da ayrıca yararlanabiliyor.