hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Togg kura çekimi sonuçları sorgulama: Togg çekiliş sonuçları isim listesi!

  Togg kura çekimi sonuçları sorgulama: Togg çekiliş sonuçları isim listesi
  expand

  Türkiye'nin yerli otomobili Togg T10X modeli için ön sipariş başvuru sayısı 177 bin 467 oldu. Togg T10X çekilişi canlı yayında 29 Mart'ta gerçekleşti. Canlı yayında 20 bin Togg T10X modelinin sipariş hakkı kazanan asil ve yedek talihlilerinin belirlendiği çekiliş sona erdi. Çekilişte ayrıca şanslı 20 bin kullanıcının yanı sıra 20 bin kişilik yedek liste de belirlendi. İşte Togg kura çekimi sonuçları sorgulama ekranı...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  T10X adı verilen model için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden alındı. Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili Togg'un C-segment, elektrikli SUV modeli 'T10X' kura çekimi sonrasında isim listesi sorgulanmaya başlandı. Ön başvuru sürecinde 10 milyar 648 milyon TL kapora toplandı. Kuranın çıkma ihtimali ise 9’da 1 olarak hesaplandı. Togg websitesi üzerinden ön sipariş sürecine katılan 177 bin 467 kişi, 29 Mart’ta noter huzurunda yapılan dijital çekilişe katılmaya hak kazandı.

  Canlı yayında 20 bin Togg T10X modelinin sipariş hakkı kazanan asil ve yedek talihlilerinin belirleneceği çekiliş sona erdi. Çekilişte ayrıca şanslı 20 bin kullanıcının yanı sıra 20 bin kişilik yedek liste de belirlendi. Türkiye’nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı Togg T10X, çekiliş yöntemiyle belirlenen kullanıcılarıyla 2023 yılı boyunca buluşacak.  Ön sipariş dönemi sonunda noter huzurunda yapılan çekilişle, sipariş hakkı kazananlar teslimat önceliğiyle birlikte belirlendi. Teslimat tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslimat dönemi ile kullanıcının çekiliş sıralamasındaki yeri dikkate alındı.

  Togg kura çekimi sonuçları sorgulama: Togg çekiliş sonuçları isim listesiTOGG ÇEKİLİŞİ 2023 SONUÇLARI AÇIKLANDI

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye'nin ilk akıllı cihazı Togg T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek dijital çekiliş sona erdi. Bu yıl teslim edilecek 20 bin Togg T10X araç için düzenlenen çekiliş, 29 Mart Çarşamba saat 21.00'de TRT Haber ve YouTube kanalı üzerinden yayınlandı. Noter huzurunda yapılan kura çekiminin ardından sonuçlar ve isim listesi duyuruldu. 

  Canlı yayında 20 bin Togg T10X modelinin sipariş hakkı kazanan asil ve yedek talihlilerinin belirleneceği çekiliş sona erdi. Çekilişte ayrıca şanslı 20 bin kullanıcının yanı sıra 20 bin kişilik yedek liste de belirlendi. Togg’un, websitesi ile Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş numaralarıyla ad ve soyadlarının ilk harflerinin bulunduğu sıralı listeyi açıkladığı kullanıcılar arasından şanslı 20 bin kişi, 2023 yılında teslim edilecek. Togg kura sonuçları Togg.com.tr internet adresinden sorgulanabilecek. 

  TOGG KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

  Togg T10X’in dış renkleri, Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden ilham alıyor. Togg, Teknoloji Kampüsü’nün de yer aldığı Gemlik’in zeytin ağaçlarının gölgesindeki mavi sularını, Anadolu topraklarındaki cana yakınlık ve tutkuyu yansıtan kırmızıyı, Oltu taşının göz alıcı siyahlığını, parlak dokusunu, sağlam yapısını, Kula’nın doğal yapısı, kayaçları ve vadileriyle yerkürenin milyonlarca yıllık geçmişini günümüze taşıyan gri ihtişamını, Kapadokya’nın olağanüstü güzellikteki doğa harikası peri bacalarının toprak ve kum bejini, Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığını, T10X’in dış renklerinde buluşturdu. Kullanıcılar, “Gemlik”, “Anadolu”, “Oltu”, “Kula”, “Kapadokya” ve “Pamukkale” arasından bir seçim yapabilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow