hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Togg kura sonuçları belli oluyor! Togg yedek liste sonuçları, asıl liste sonuçları! Sipariş numarasına göre sonuçlar!

  Togg kura sonuçları belli oluyor Togg yedek liste sonuçları, asıl liste sonuçları Sipariş numarasına göre sonuçlar
  expand

  Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un ön sipariş tarihi resmen açıklanmıştı. Togg'un ön sipariş süreci ve kura çekiminde sona gelindi. Togg T10X modeli için ön sipariş başvuru sayısı 177 bin 467 oldu. 20 bin Togg T10X için çekiliş detayları belli oldu. Peki, Togg kura çekimi sonuçları 2023 ne zaman belli olur?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOGG kura çekiliş sonuçları ne zaman? T10X adı verilen model için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden alındı. Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili Togg'un C-segment, elektrikli SUV modeli 'T10X' kura çekimi için detaylar sorgulanmaya başlandı. TOGG’un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda TOGG T10X modeli için ön sipariş başvuru sayısının 177 bin 467 olduğu açıklandı. Ön başvuru sürecinde 10 milyar 648 milyon TL kapora toplandı. Kuranın çıkma ihtimali ise 9’da 1 olarak hesaplandı.

  Togg sonuçları belli oldu mu? 

  TOGG T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek dijital çekiliş, 29 Mart 2023 Çarşamba günü noter huzurunda TRT Haber üzerinden canlı olarak yayınlandı.Dijital ortamda gerçekleştirilen TOGG T10X kura çekilişi 29 Mart Çarşamba akşamı saat 21:00'de TRT Haber ve Youtube kanalların üzerinden yayınlandı. Noter huzurunda gerçekleştirilen TOGG kura çekilişi sonuçları ve isim listesi aşağıdaki link üzerinden sorgulanabilir.

  T10X sipariş hakkı kazanan asil ve yedek talihliler açıklanmıştır sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

     T10X Çekiliş Listesi ve Sonuçları

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow