hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bankalar art arda duyuruyor! Togg kredisinde detaylar açıklandı

  Bankalar art arda duyuruyor Togg kredisinde detaylar açıklandı
  expand

  Ziraat Bankası'nın ardından Vakıf Katılım da, Togg T10X satın almak isteyen müşterilerine özel finansman desteği paketini açıkladı. Vakıf Katılım müşterileri, finansman desteği paketinden yüzde 0,99 kâr payı oranıyla faydalanabilecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kamu bankaları Togg kredisi kampanyalarını bir bir duyuyor. Ziraat Bankası, en fazla 500 bin TL olmak üzere Togg talihlileri için hazırladığı kredi paketin açıklamıştı. Bir açıklama da Vakıf Katılım'dan geldi.

  Katılım finans sektörünün önemli oyuncularından Vakıf Katılım, fikri ve sınai mülkiyet hakları yüzde 100 Türkiye’ye ait olan küresel marka Togg’un T10X modelini satın almak isteyen müşterileri için özel finansman desteği paketi hazırladı. Vakıf Katılım’ın özel finansman desteği yüzde 0,99 kâr payı oranıyla sunulacak.

  Çekiliş sonucu Togg T10X’i satın almaya hak kazanan müşteriler, Togg uygulaması Trumore üzerinden siparişlerinin hazırlandığını öğrenmelerini takiben Vakıf Katılım şubeleri üzerinden 36 ay vade ile finansman kullanabilecekler. Vakıf Katılım müşterileri ayrıca, çok yakında şubeye gitmelerine gerek kalmadan dijital ortamda finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Böylece hızlı, kolay ve eş zamanlı olarak finansmana erişebilecekler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye’nin kalkınması için birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hareket etmek gerektiğinin altını çizen Vakıf Katılım Genel Müdürü Osman Çelik “Vakıf Katılım olarak vatandaşlarımızın Togg T10X modeline en uygun finansal koşullarda sahip olabilmeleri için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye gayret ettik. 29 Ekim 2022’de banttan inen ilk akıllı cihazın hemen ardından verdiğimiz söz üzerine yüzde 0,99 kâr payı oranı ile çok özel bir finansman imkanı hazırladık. Finansman paketimizle Togg T10X modelini satın almak isteyen vatandaşlarımıza ödeme kolaylığı ve avantajı sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Togg’da olduğu gibi milli projeleri desteklemeye kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow