TOGG "yenilikte ben de varım" isim yazdırma kampanyası nasıl yapılır?

TOGG “Yeni Lige Yolculuk” yapmak isteyen kişiler için “yenilikte ben de varım” kampanyasını başlattı. Adını ve soyadını yazarak TOGG yeniliğine katılmak isteyen kişiler diledikleri takdirde isimlerine özel olarak hazırlanan resmi sosyal medyadan da paylaşabiliyor. Peki, yeniliğe yolculuk nasıl yapılır? İşte TOGG “yenilikte ben de varım” kampanyası ile ilgili bilinmesi gerekenler…TOGG ile yeni lige yolculuk yapmak için ilk etapta "yeniliktebendevarim.com" adresine girilmesi gerekiyor.

Ardından bu sayfa fotoğraf oluşturmak isteyen kişiden ad ve soyad bilgileri istenecek. Ad soyad girildikten sonra hazırlanan görseller kişinin beğenisine sunulacak.

"Kişisel verilerin korunması kanunu aydınlatma metninini okudum" butonunu işaretleyen kişiler diledikleri takdirde hemen altında bulunan sosyal medya paylaşım adresleri üzerinden paylaşımlarını gerçekleştirebilecekler.

Yeni lige yolculukta ne olacak?
2022 yılı sonunda doğuştan elektrikli ve bağlantılı ilk ürünümüz olan C segmenti SUV modelinin üretimine başlayacağız. Akıllı ve bağlantılı otomobilimizin etrafında oluşturduğumuz ekosistem dahilinde yeni hizmetler, yeni kullanıcı deneyimleri ve yeni iş modelleri geliştireceğiz. İş ortaklarımızla ve çevremizde filizlenen girişim şirketleriyle yeni fikir ve teknolojilerin ortaya çıkmasını sağlayacağız.

Adınızı ve soyadınızı yazarak siz de inşaata yerleştirilecek kapsüle isminizi ekleyebilirsiniz.
Yeni Lige Yolculuk için tıklayınız  

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS