33 maddede yeni Football Manager 2017

Football Manager 2017 sanal dünyada gerçekçiliğin sınırlarını zorluyor. İşte dün itibariyle tam sürümü PC, Mac ve Linux için piyasaya sürülen FM 2017'de karşılaşacağınız yepyeni 24 ekran ve ne anlama geldikleri...Yeni kulüp bilgi sayfası

Personelinizin takım, taktik ve oyuncularla ilgili tavsiyeleri

Güçlü bir teknik ekip oluşturmak oyuncularınızdan en iyi şekilde faydalanmak için çok önemlidir. Bu sezonda yetenek avcılarınıza yardımcı olacak Veri Analistleri ve sağlık ekibinize yardımcı olacak Spor Bilim İnsanları mevcut olacaktır.

Artık bir şef data analistiniz var

Takımların şampiyonluk oranları artık dinamik olarak güncelleniyor

Fantasy Draft: Popüler çok oyunculu mod, serinin en ünlü taraftarları olan gerçek insanlar üzerinde modellenen Yapay zeka menajerleriyle kıyasıya rekabet edeceğiniz yeni tek oyuncu seçeneğine sahip. Ayrıca Takım bütçeleme seçenekleri değiştirilirken panel de geliştirildi.

Fantasy Draft'ta kadro derinliği ekranı

Yeni kamera açısı (kale arkası)

Antrenman sahası, sizin ve ekibinizin oyun stilinizi geliştirebileceğiniz ve görüşlerinizi aşılayabileceğiniz bir yerdir. Bireysel antrenman programları oyuncunun gelişimini ilerletebilir ve iyi forvet oyuncularını verimli gol makinelerine dönüştürebilir.

Oyuncu transfer teklifi ekranı

Adam yönetimi ekranı

Medya reaksiyonu

Yeni maç analiz ekranı

Geliştirilmiş oyuncu bilgileri ekranı. 600.000'in üzerinde gerçek oyuncu ve personel, 1300 global yetenek avcısı tarafından yapılan titiz bir araştırma kullanılarak eksiksiz bir biçimde modellenmektedir.

Oyuncu bilginizi geliştirirken, dünyanın en iyilerine imza attırmak veya geleceğin futbol yıldızlarını keşfetmek için AI menajerleriyle rekabet edin.

Geliştirilmiş oyuncu önerileri.

Oyuncu karakterine kariyer gelişimi üzerinde dramatik bir etkiye sahip olabilecek daha fazla derinlik katmanı ekledik. Oyuncular artık çevrelerinden daha fazla haberdar. Bu nedenle, onlar oynama süreleri veya antrenman tesislerinden memnun olmadıklarında, siz bunlardan haberdar olacaksınız!

Geliştirilmiş basın toplantısı ekranı

Geliştirilmiş gözlem sonuç sayfası

Taraftarlar ve medya, yepyeni sosyal akış sayesinde düşüncelerini dile getiriyor. Burası büyük haberlerin verildiği ve baskının meydana geldiği yer... Taraftarların beklentilerini karşılamıyorsanız bunu kısa sürede öğrenirsiniz.

Sosyal medyanın bir oyuncunun takımdan ayrılmasını istemesi ya da istememesi halinde verdiği tepkiler

Takım antrenmanı sayfası

Antrenman tavsiyeleri ekranı

Antrenman raporu ekranı

Yeni transfer penceresi paneli

Hareket yakalama teknolojisiyle yakalanmış 1500'ü aşkın yeni ve gelişmiş animasyona ve bunun yanında gelişmiş AI karar verme, gelişmiş stadyumlar ve gerçekçi LED reklam panolarına sahip önemli ölçüde geliştirilmiş 3D maç motoru.

Haber akışınız artık çok daha sezgisel, bağlamsal ve kulübünüzle ilişkili. Artık ekibinizden daha detaylı bilgiler ve tavsiyeler alacak ve gelen kutunuzdan ayrılmadan bunlarla ilgili işlem yapabileceksiniz.

Menajer avatarınız artık kendi yüzünüzle kişiselleştirilebilir. Oyunda taratılır ve FaceGen teknolojisi kullanılarak oluşturulur. AI menajeriniz, gerçekten oyunun bir parçasıymışsınız gibi hissettirmek için sizi başlangıç ekranında karşılayacak.

Artık oyuncular ve temsilcilerle sözleşme öncesi teklif görüşmeleri yaparak kulübünüz için vizyonunuzu belirleyebilirsiniz. Fakat, kulübünüzün reklamını ikna edici bir şekilde yaptığınızdan emin olun. Yoksa, uzun soluklu bir transfer hikayesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu yeni ekleme, sizi dijital yedek kulübesine ve aksiyona daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Artık oyunu yüklemeden takımınızı seçebilecek ve ligler, veri tabanı boyutu ve makine performansı için en uygun önerileri alacaksınız.

Taktik ekranı

Söylediğiniz ve yaptığınız her şey not edilir, bu nedenle medyayla ilgilenirken kelimelerinizi dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Kurula tutamayacağınız sözler vermediğinizden emin olun çünkü sözlerinizi unutmazlar ve bu durumu hemen size karşı kullanabilirler.

Dengeyi bulun ve gözünüzü kupaya dikin. Taraftarların istediği bu. Yönetim kurulunun istediği bu ve sizin de istediğiniz bu. Başka neden futbol menajeri olunur ki?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS