hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  15 Nisan 2021 Adana sahur vakti saat kaçta? İşte Adana sahur saati ve imsak vakti... Adana imsakiye 2021

  15 Nisan 2021 Adana sahur vakti saat kaçta İşte Adana sahur saati ve imsak vakti... Adana imsakiye 2021
  expand

  Diyanet Adana imsakiye 2021 sayfasında oruç saatleri ile ilgili tüm bilgiler paylaşıldı. Adana imsak vakti ile oruca başlayacak olan kişiler Ramazan ayı boyunca cnnturk.com/ramazan sayfasından ezan saatlerini sorgulayabilecek. Peki, Adana iftar vakti saat kaçta? İşte 2021 Adana Ramazan imsakiyesi…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ramazan ayı boyunca bu yıl da Adana iftar ve imsak vakitleri cnnturk.com namaz vakitleri ve imsakiye sayfasında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın imsakiye verileri esas alınarak hazırlanan sayfada gün gün orucun ne zaman başladığı ve ne zaman sona erdiği bilgisi yer alacak. İstenilen il seçilerek o ile ait vakitlere ulaşılabilecek ve sorgulama yapmak için ilin ismini değiştirmek yeterli olacak.

  ADANA İMSAKİYE 2021

  Güneş’in her ilde farklı saatlerde doğup batması nedeniyle iftar ve imsak vakitleri illere özel olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirleniyor. İmsakiye sayfası üzerinden açıklanan bu verilerle orucun ne kadar süreceği kolaylıkla hesaplanabiliyor.

  ADANA İMSAKİYESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

  ADANA İMSAK VAKTİ SAAT KAÇTA?

  İl genelince oruç tutacak olan kişiler imsak vakti ile oruçlarını tutmaya başlayacak. Bu yıl ilde oruç 15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 04:33'te başlayacak.

  ADANA İFTAR VAKTİ (SAATİ) NE ZAMAN?

  Niyetlerini ederek oruç ibadetlerini başlatan kişiler iftar saatinde ise oruçlarını açacaklar. İl genelinde oruç 15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19:20'de açılacak.

  15 Nisan 2021 Adana sahur vakti saat kaçta İşte Adana sahur saati ve imsak vakti... Adana imsakiye 2021

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow