hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  28 Mart 2023 İstanbul iftar vakti bugün saat kaçta, akşam ezanı ne zaman? İstanbul iftar saati!

  28 Mart 2023 İstanbul iftar vakti bugün saat kaçta, akşam ezanı ne zaman İstanbul iftar saati
  expand

  İstanbul imsakiyesi 2023 yılında oruç tutacak kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. İstanbul imsak vakti, sahur saati Diyanet bilgileri esas alınarak cnnturk.com İstanbul imsakiye sayfasından kontrol edilebilecek. Aynı sayfada İstanbul iftar vakti ve akşam ezanı saati bilgileri de yer alacak. Peki, Ramazan’ın beşinci günü olan 28 Mart 2023 İstanbul iftar vakti saat kaçta, akşam ezanı saati ne zaman?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Milyonlarca Müslüman oruç ibadetini getirmek üzere 2023 yılı Ramazan ayının ilk gününde ilk sahurlarını yaptılar. Bu yıl Ramazan’ın ilk sahuru 23 Mart 2023 Perşembe gününe denk geldi. Mega Kent İstanbul’da da oruç tutacaklar ilk sahurlarını gerçekleştirdiler. Sahur saatleri ve iftar vakitleri her yıl olduğu gibi bu yıl da cnnturk.com Ramazan sayfasından kontrol edilebilecek.

  İSTANBUL İMSAK VAKTİ SAAT KAÇTA, SAHUR SAATİ NE ZAMAN?

  Diyanet imsakiye verileri esas alınarak hazırlanan cnnturk.com İstanbul Ramazan imsakiyesi sayfasında yer alan bilgilere göre 28 Mart 2023 İstanbul için sahur vakti saat 05.22 oldu. Yani 28 Mart’ta Mega Kent’te oruçlar İstanbul imsak vakti saat 05.22’de başladı.

  İSTANBUL İMSAKİYESİ 2023

  İstanbul ili için her gün detaylı bir şekilde kontrollerin gerçekleşebileceği imsakiye sayfası cnnturk.com İstanbul Ramazan İmsakiyesi linkinde olacak. İSTANBUL İMSAKİYE İÇİN TIKLAYINIZ…

  28 MART 2023 İSTANBUL İÇİN İFTAR VAKTİ SAAT KAÇTA, AKŞAM EZANI NE ZAMAN?

  İl genelinde ilk oruçların açılacağı İstanbul iftar saati 19.31 olacak. Yani İstanbullular Ramazan’ın beşinci gününde akşam ezanı okunma saati olan 19.31’de oruçlarını açacaklar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  28 Mart 2023 İstanbul iftar vakti bugün saat kaçta, akşam ezanı ne zaman İstanbul iftar saati

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow