hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İftara ne kadar, kaç dakika kaldı? İftara geri sayım cnnturk.com’da!

  İftara ne kadar, kaç dakika kaldı İftara geri sayım cnnturk.com’da
  expand

  İl il iftar saati bilgilerinin yanı sıra iftara geri sayım cnnturk.com’da yerini aldı. Akşam ezanı saatini bekleyen ve “iftara ne kadar kaldı?” sorusunun yanıtını merak eden kişiler saniye saniye geri sayımı kontrol edebilecek. Peki, bugün iftara kaç saat, kaç dakika kaldı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Milyonlarca Müslüman Ramazan ayında oruç ibadetini gerçekleştirmeye başladı. İftar ve sahur vakitlerinin her ilde farklı saatlerde olması nedeniyle oruç tutan kimseler bulundukları illerdeki iftar vakitlerini araştırmaya devam ediyorlar. Öte yandan iftar yapacakları süreye ne kadar kaldığını merak eden kişiler otomatik olarak kalan süreyi cnnturk.com üzerinden takip edebiliyorlar.

  İFTARA NE KADAR, KAÇ DAKİKA, KAÇ SAAT KALDI?

  Bulunduğunuz ilde iftara geri sayım süresini öğrenmek için yapmanız gereken oldukça basit. Cnnturk.com’un ana sayfasında en üst alanda yer alan alandan bulunduğunuz ili seçebilir ve o ile ait kalan süreyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  İFTARA GERİ SAYIM CNNTURK.COM ANA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

  Örnek olarak Ankara’yı seçtiğinizde aşağıdaki gibi bir görselde size kalan süreyi gösteriyor. Siz de bulunduğunuz ili yukarıdaki bağlantı üzerinden seçerek kalan süreyi öğrenebilirsiniz.

  İftara ne kadar, kaç dakika kaldı İftara geri sayım cnnturk.com’da

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow