hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İstanbul imsakiyesi 2020: İstanbul iftar vakti saati ne zaman?

  İstanbul imsakiyesi 2020: İstanbul iftar vakti saati ne zaman
  expand

  İstanbul iftar saati ile 2020 Ramazan ayında oruç tutan binlerce kişi oruçlarını açacak. İstanbul 2020 imsakiye sayfası içerisinde bulunan ezan saatleri il genelinde oruç tutulacak saatlere ilişkin bilgileri içeriyor. Peki, bugün İstanbul iftar vakti ne zaman, akşam ezanı saat kaçta okunacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İstanbul 2020 Ramazan imsakiyesi bölgede oruç tutan kişiler için iftar ve imsak vakitlerini aktarıyor. Her yıl Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından tespit edilen saatler imsakiye sayfalarında yerini alıyor.

  İllerin iftar ve sahur saatleri ile ilgili bilgileri 2020 yılında da cnnturk.com Ramazan sayfası üzerinden takip edilebiliyor. İstenilen il seçilerek o ile ait ezan saatleri bilgisine ulaşılabilen sayfada ayrıca sahurdan sonra iftar için iftardan sonra da sahur için geri sayım saati yer alıyor. İşte İstanbul imsakiye sayfasında yer alan detaylar…

  İSTANBUL İFTAR VAKTİ SAAT KAÇTA?

  28 Nisan 2020 Salı günü il genelinde iftar yapacak olan kişiler için akşam ezanı okunma saati 20:04 olacak. Oruç tutan kişiler bu saatten itibaren iftarlarını yapabilecekler.

  İSTANBUL İMSAKİYESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

  İSTANBUL İMSAK VAKTİ NE ZAMAN?

  Ramazan ayının yarısına doğru yavaş yavaş gidildiği günlerde 29 Nisan 2020 Çarşamba günü bölgede imsak vakti ise saat 04:20 olacak. Bu saatten itibaren yeni gün için oruç başlamış olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow