Hızlı zayıflamanın yolları! Hızlı zayıflatan yiyecekler - Yağ yakıcı diyetler!

Kilo vermek için her zaman bütün yiyecek gruplarını kesmemiz veya daha az yememiz gerekmez. Aksine, vücudumuza yakıt ve ihtiyaç duyulan kalori ve besinleri vermek için yeterince yememiz gerekir. Peki, sağlıklı nasıl kilo verebiliriz? İşte kilo yağ yakıcı besinler...Hardal

Birçok insan bunu bilmiyor olabilir. Fakat hardal aslında en sağlıklı çeşnilerden biridir. İçinde ilave şeker bulunmaz ve antioksidanlar tarafından zengindir. Hardalın maddesi olan zerdeçal da kanserle savaşan güçlü bir maddedir. Hardalın kilo vermedeki rolü ise, tüketildikten 30 dakika sonra metabolizmayı arttırır.

Yumurta

Kahvaltıda yumurta yemek, birkaç nedenden dolayı bizim için çok iyidir. Metabolizmayı artıran antioksidanlar, D vitamini ve kolin bakımından zengindirler. Protein açısından zengin bir kahvaltı, kişide tokluk hissi bırakır.

Avokado

Açlık hissinizi yatıştırabilen mükemmel bir meyvedir. Ayrıca lif ve doymamış yağlar bakımından zengindir.

Peynir altı suyu proteini

Peynir altı suyu proteini kasları geliştirir ve onarır. Bu durumda kas, kalori yakar ve metabolizmayı arttırır.

Tarçın

Yapılan araştırmalara göre, tarçın termojenezi harekete geçirir ve kalorileri yakmanın yanı sıra, göbek yağı birikimini azaltır.

Ceviz

Ceviz genel olarak açlığı yatıştırabilir ve tok tutar. Bunun nedeni ise beyinde bulunan açlık kontrolüne bağlı bir alanı harekete geçirebilmesidir. Ayrıca, omega-3 yağ asitleri vücudumuzu daha hızlı yakar.

Greyfurt

Araştırmalar, narenciye meyvesini 6 hafta boyunca yiyenlerin bellerinden bir incelme kaybettiğini bulmuştur.

Ispanak

Herkes ıspanağı sevmeyebilir. Ancak ıspanak bizim için harika bir besindir. Düşük kalorili ve yüksek besleyicidir, bu da kilo vermenizi sağlar.

Tatlı patates

Tatlı patatesler açlığı gidermeye ve kilo vermenize yardımcı olur. Tatlı patatesle ile ilgili ilginç olan asıl şey ise, açlığı gidermeye yarayan liflerle dolu olmalarıdır.

Somon balığı

Somon balığı diğer yiyeceklerden daha fazla omega-3 yağ asitine sahiptir. Araştırmalar omega-3'ün yağ yakmada yardımcı olduğunu göstermektedir. Bunun yanı sıra, diğer tüm yağlı balıklar (ton balığı, uskumru) yağsız protein bakımından zengindir ve kas yapımında yardımcı olur.

Tavuk

Kilo vermeye çalışıyorsanız, tavuk tüketebileceğiniz en iyi yiyeceklerden biri. Düşük kalorili, protein açısından zengin. Tavuk, yağsız kas kütlesini arttırırken vücut ve karın yağınızı kaybetmenize de yardımcı olur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS