Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu açıkladı: Bunu yiyen 90 yaşını görüyor

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu açıkladı: Bunu yiyen 90 yaşını görüyor

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu açıkladı: Bunu yiyen 90 yaşını görüyor

Hastalıklardan korunmanın en iyi yolu sağlıklı ve doğru beslenmedir. Sağlık tavsiyeleri ile sık sık gündeme gelen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, favori besinini açıkladı. Bunu yiyen 90 yaşını görüyor! Mucizevi besin ile tüm hastalıklardan korunun. İşte bağışıklık sistemini tavan yaptıran o besin...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Anne ve babalar çocuklarını korumak için birçok ek takviye kullanırken Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan bomba açıklama geldi. Bunu yiyen 90 yaşını görüyor! Saraçoğlu, mucize besini açıkladı. Bağışıklık sisteminiz tavan yapacak. İşte İbrahim Saraçoğlu'nun favori besini...

Günümüzde daha çok hazır gıda tüketilmekte. Ev yemekleri genelde akşam yemeklerinde evde tüketilir. Günün çoğunda hazır gıda tüketimi yapılır. Peki bu durumun vücuda oldukça zararlı olduğunu biliyor muydunuz?

Sağlıksız beslenme ile birlikte salgın hastalıklara yakalanma olasılığınız oldukça fazladır. Bu konuda favori besinin açıklayan İbrahim Saraçoğlu, mucizevi besnini açıkladı. Brokoli yiyerek 90 yaşına kadar yaşayabilirsiniz.

BUNU YİYEN 90 YAŞINI GÖRÜYOR 
Sağlıklı beslenme tavsiyeleri ile sık sık gündeme gelen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, bomba besinini açıkladı.

Brokoli kürü ile ömrünüze ömür katın. Bu kür tarifi ile tüm salgın hastalıklardan hem kendinizi hem de çocuğunuzu koruyun. Peki brokoli kürü nasıl yapılır? Brokoli kürünün faydaları nelerdir?

BROKOLİ KÜRÜ TARİFİ VE YAPILIŞI 
MALZEMELER
250 gram brokoli
1 litre su

YAPILI

Büyük bir tencerede yaklaşık 1 litre suyu kaynatın.
Yıkanmış brokoliyi de kaynar suya koyun ve 5 dakika kaynatın.
Pişmiş brokoliyi birkaç dakika tencerede bekletin.
Demlendikten sonra brokoli suyunu süzün ve 2 farklı kaba bölün.
Tüketim gününde taze olması gerektiğini unutmayın.

BROKOLİ KÜRÜNÜN FAYDALARI NELER? 
Kist denilince uzmanlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen brokoli kürü, tıbbi özellikleri nedeniyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Brokoli tedavisi kadınlarda oluşabilecek meme kistlerinin tedavisinde kullanılır. Brokoli tedavisi kistlerin büyümesini engelleyebilir ve zararlı hücrelerin vücutta yayılmasını önleyebilir.

Kist tedavisi için kullanmak istediğinizde doktorunuzun onayını alabilirsiniz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İbrahim Saraçoğlu'nun araştırmaları sayesinde brokoli kürü prostat hastalıklarına bitkisel çözüm oldu. Brokoli ile tedavi edilen erkekler prostat iltihabını önleyebilir. Prostatın etkilerini hafifletmek için doğal bir çözüm ve bu hastalığa doğal bir çözüm arayanlar brokoli tedavisini düzenli olarak deneyebilir.

Sorunları ortaya çıkmadan önlemek için erkekler zaman zaman tedavi için brokoli alabilirler.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber