Son dakika... Erdoğan- Bahçeli görüştü

Son dakika... Erdoğan- Bahçeli görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasındaki kritik görüşme Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşti. 16.05'de başlayan görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü. 


CNN TÜRK muhabiri Murat Pazarbaşı'nın edindiği bilgiye göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede Devlet Bahçeli'ye bundan sonraki süreçte beraber adım atılması konusundaki görüşünü iletti, Bahçeli'ye yerli ve milli duruşu için teşekkür etti. MHP lideri Bahçeli de, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan'ı destekleyeceklerini iletti. 


Bahçeli: MHP Cumhurbaşkanı adayı göstermeyecek


Ne olmuştu?


MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin 2019 yılında cumhurbaşkanı adayı göstermeyeceklerini ve Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıklaması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan da "Siyasette biliyorsunuz, hayırlı olan her işte acele etmek lazım" açıklamasında bulunmuştu.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu açıklamasının ardından MHP Lideri Bahçeli’yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet etti.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS