Samsung’un yeni akıllı saati Gear S2 ile "Dön Bebeğim"

Samsung’un yeni akıllı saati Gear S2 ile "Dön Bebeğim"

Samsung Electronics’in en yeni giyilebilir teknoloji ürünü Gear S2, saatin döndürülebilir bezel halkasına ithafen “Dön Bebeğim” şarkısının cover’ıyla bir klip çekildi. Dijital platformlarda ilgi gören klipte, akıllı saat Gear S2'nin özellikleri tanıtılıyor.  

Samsung Electronics’in en yeni giyilebilir teknoloji ürünü Gear S2’nin özellikleri, dijital odaklı bir müzik videosuyla duyuruldu. Gear S2’nin en önemli özelliği olan döndürülebilir bezel halkadan ilham alınarak çekilen klipte, Tarkan’la popülerlik kazanan Ümit Sayın’ın sevilen bestesi Dön Bebeğim parçası kullanıldı. Bir müzik videosu konseptinde hazırlanan video, yeniden stüdyoya girerek seslendirildi. Şarkının sözleri ile Gear S2’nin kullanım pratiklerinin birleştirildiği çalışma kısa sürede, özellikle internet kullanıcıları tarafından ilgi gördü.


Her dönüşte yeni bir dünya 


İki sevgilinin öyküsünü anlatan videoda, şarkı sözleriyle birlikte kalp atışlarının ölçümü, saat ve alarmdan hava durumuna, mesaj ve bildirimlerden kalori ölçümüne, Gear S2’nin dikkat çekici özellikleri vurgulanıyor. Gear S2, her dönüşte yeni bir dünya vaad ediyor.


Ürün ve kullanıcılar arasında duygusal bir bağ kurulması hedefiyle hazırlanan klip, yayınlandıktan sonra birçok platformda 3.5 milyonun üzerinde tekil kişi tarafından izlendi. Gear S2’nin büyük beğeni toplayan müzik videosu çalışmasının tamamı “samsungturkiye” ve “netd Müzik” YouTube kanallarından izlenilebilir. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS