Basketbolda haftanın maçı Pınar Karşıyaka-Galatasaray Odeabank

Basketbolda haftanın maçı Pınar Karşıyaka-Galatasaray Odeabank

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 3. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 4. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle: 


Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 


Yarın: 


13.00 Muratbey Uşak-Darüşşafaka (Uşak Üniversitesi)


15.15 Pınar Karşıyaka-Galatasaray Odeabank (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)


17.00 TOFAŞ-Beşiktaş Sompo Japan (TOFAŞ)


20.15 Demir İnşaat Büyükçekmece-Banvit (Gazanfer Bilge)


Fenerbahçe ilk galibiyetini aldı


22 Ekim Pazar: 


13.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Giresun 19 Eylül)


15.15 Fenerbahçe Doğuş-Gaziantep Basketbol (Ülker Spor ve Etkinlik)


17.00 Trabzonspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Hayri Gür)


23 Ekim Pazartesi:


19.00 Eskişehir Basket-Anadolu Efes (Anadolu Üniversitesi)


Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 


Yarın:


13.30 OGM Ormanspor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Sait Zarifoğlu)


14.00 Çukurova Basketbol-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Edip Buran)


14.00 Adana ASKİ-BOTAŞ (Menderes)


14.00 Galatasaray-İstanbul Üniversitesi (Ahmet Cömert)


22 Ekim Pazar: 


13.30 Abdullah Gül Üniversitesi-Beşiktaş (Kadir Has Kongre Merkezi)


14.00 Canik Belediyespor-Yakın Doğu Üniversitesi (Canik Belediye)


17.15 Fenerbahçe-Bornova Beckerspor (Metro Enerji)


Türkiye Basketbol 1. Ligi 


Bugün: 


16.00 OGM Ormanspor-Selçuklu Belediyespor (Sait Zarifoğlu)


Yarın: 


15.00 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Mustafa Dağıstanlı)


16.30 Petkim Spor-İstanbulspor Beylikdüzü (ENKA)


16.30 Yalova Group Belediye-Bursaspor Durmazlar (Yalova 90. Yıl)


17.00 Bakırköy Basket-Karesispor (Ahmet Cömert)


17.00 Ankara DSİ-Bahçeşehir Koleji (Ankara)


17.00 Düzce Belediyespor-Türk Telekom (Kalıcı Konutlar Merkez)


18.00 Afyon Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Afyonkarahisar Atatürk)


22 Ekim Pazar: 


16.00 Bandırma Kırmızı-Antalyaspor (Banvit Kara Ali Acar)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS