Basketbolda ligler ertelendi

Basketbolda ligler ertelendi

Basketbolda ligler ertelendi

Türkiye Basketbol Federasyonu, yaşanan deprem felaketinin ardından basketbol liglerinde bu hafta oynanacak olan tüm müsabakaların ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve diğer illerde ağır hasarlara sebep olan depremlerin ardından, basketbol liglerinde bu hafta oynanacak tüm müsabakaların ileri bir tarihe ertelendiğine dair bir açıklama yaptı.

Gökhan Zan'ın gözyaşları: Yalvarıyorum yardım edin

Gökhan Zan'ın gözyaşları: Yalvarıyorum yardım edin

Federasyonun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş başta olmak üzere Hatay, Kilis, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya, Adıyaman ve Şanlıurfa ile birçok ilimizi etkileyen deprem neticesinde Cumhurbaşkanlığı kararıyla yedi gün süreyle milli yas ilan edilmiştir.

Ülkemizi derin bir üzüntüye boğan bu deprem felaketinin ardından liglerimizde bu hafta oynanacak tüm müsabakalar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Türkiye Basketbol Federasyonu, 2022-2023 sezonu lig takvimi ile ilgili yeni tarihleri ilerleyen günlerde açıklayacaktır.
Ülkemizi yasa boğan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; vatandaşlarımızın ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz."