Kadınlarda Avrupa'ya damga vurduk! Bir Türk finali daha

Kadınlarda Avrupa'ya damga vurduk! Bir Türk finali daha

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Kadınlar EuroLeague Final Four'un yarı final etabında temsilcilerimizden ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, organizasyona ev sahipliği yapan USK Prag'ı 78-58 mağlup ederek finale yükseldi ve bir diğer temsilcimiz Fenerbahçe Alagöz Holding ile eşleşti. Kadın voleybolda CEV Şampiyonlar Ligi'ndeki gibi Kadınlar EuroLeague'de de Avrupa bir Türk finaline sahne olacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kadınlar EuroLeague Final Four'da yarı finaller heyecanı yaşandı. Günün ikinci eşleşmesinde temsilcilerimizden ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, organizasyona ev sahipliği yapan USK Prag ile karşı karşıya geldi. Temsilcimiz, mücadeleden 78-58'lik skorla galip ayrılarak adını finale yazdırdı.

FENERBAHÇE İLE FİNAL

Kadınlar EuroLeague, bir Türk finaline sahne olacak. USK Prag'ı saf dışı bırakan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, finalde Fenerbahçe Alagöz Holding ile karşı karşıya gelecek.

Günün ilk yarı final eşleşmesinde Fenerbahçe, İtalyan ekibi Baretta Famila Schio'yu 77-70 ile geçmeyi başarmıştı.

KADINLARDA AVRUPA'YA TÜRK DAMGASI

Kadın takım sporlarında önde gelen iki branşta Avrupa, Türk finallerine sahne olacak. Kadın voleybolda CEV Şampiyonlar Ligi Finali'ni Eczacıbaşı ve VakıfBank oynayacakken kadın basketbolda EuroLeague Finali, Fenerbahçe Alagöz Holding ile ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi arasında gerçekleşecek.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber