hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  "Kaka zor"

  Kaka zor
  expand

  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Fatih Terim'in transfer planını gerçekleştirmeye çalışacağını ancak Kaka transferinin zor olduğunu söylediği öğrenildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yoğun işleri nedeni ile sarı kırmızılı kulübün Aralık ayı divan toplantısına katılamazken, akşam Galatasaraylılar Cemiyeti'nde üyelerle bilgilendirme toplantısı yaptı.

  Galatasaray Cemiyeti üyelerinin sorularını yanıtlayan Ünal Aysal, açıklamalarının büyük bir bölümünü kurumsallaşmaya ayırırken, "Ne yapıp edip, bir an once kurumsallaşmayı tam anlamıyla gerçekleştirmeyi planlıyoruz ve her gün kurumsallaşma yolunda adımlar atacağız" diye konuştu.

  Başkan Ünal Aysal, üyelerin transfer ile ilgili sorularına da, "Teknik direktörümüz Fatih Terim'in transfer planını gerçekleştirmeye çalışacağız. Ancak bunun Kaka olması çok zor" cevabını verdiği öğrenildi.

  Sarı kırmızılı kulübün başkanı, Ziraat Türkiye Kupası'nda yaşanan 1461 Trabzon şokunu ise bir iş kazası olarak yorumladı ve bundan sonra Türkiye Ligi ve Şampiyonlar Ligi'nde hedefe daha da odaklanarak yürüyeceklerine inandğını söyledi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow