hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Türkiye’de bir ilk Çatalca’da gerçekleşti

  Türkiye’de bir ilk Çatalca’da gerçekleşti
  expand

  Türkiye Motokros Şampiyonası'nda 2017 sezonunun 4. ayak mücadelesi, Çatalca'nın Nakkaş Mahallesi’nde yapıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nakkaştepe Spor Toto Motokros Parkuru'nda düzenlenen yarışların dün gerçekleşen ilk gününde sporcular antrenmanın ardından sıralama turlarında mücadele etti.

  İki gün süren yarışlara 100'ün üzerinde sporcunun katılırken, her yaş grubundan sporcu ve seyircilerin yarışlara gösterdiği ilgi oldukça yoğun oldu. Yeditepe Motor Sporları Kulübü tarafından Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Çatalca Belediyesi işbirliğinde yapılan Türkiye Şampiyonası, MX1, MX2, MX2 Junior, MX, 85cc, 65cc, 50cc ve Veteran olmak üzere 8 kategoride yarışlar yapıldı. Şampiyona yüksekliği metreleri bulan atlayışlara imkân tanıyan etaplarıyla motokrosçulara heyecanlı anlar yaşattı.

  Motor sevdalılarının nikâhını Başkan Kara kıydı

  Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın da yarışlara start verdiği Türkiye Motokros Şampiyonası ilklere de sahne oldu. Motokros sevdalısı Beyza Demir ile Görkem Yapacık’ın parkurda gerçekleşen nikâhını Belediye Başkanı Cem Kara kıydı. Türkiye’de bir ilk olan motorcu gençlerin nikâh töreni motor severler ve motokros yarışmacılarının yoğun tezahüratları eşliğinde gerçekleşti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ymk Yeditepe Motorsporları Başkanı Zeki Başaran’ında şahit olarak yer aldığı nikahı bir ömür mutluluk temennisiyle kıyan Başkan Cem Kara, evlilik cüzdanını geline teslim etti. Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın, nikâh töreninde söylediği, “Yeni evli çift nikâhtan sonra sizlere motor gösterisi yapacak” sözünü yerine getiren çiçeği burnunda gelin ve damadın, motorlarıyla parkurda dolaşmaları renkli anlara sahne oldu.

  Türkiye’de bir ilk Çatalca’da gerçekleşti

  Seneye Başkan Cem Kara motor hediye edecek

  Türkiye Motokros Şampiyonası’nda Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın motor severlere bir de sürpriz açıklaması oldu. Başkan Cem Kara seneye nikâhını Nakkaştepe Spor Toto Motokros Parkuru'nda kıydıran motor tutkunlarına motor hediye edeceğinin müjdesini verdi. Başkan Cem Kara’nın bu sözleri motorcular tarafından büyük bir coşku ile karşılandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow