Rus taraftar TRT yorumcusunu öptü

Video: Rus taraftar TRT yorumcusunu öptü
<a class="in-news-link" href="/dunya-kupasi" target="_blank" title="Dünya Kupası haberleri">Dünya Kupası</a>'na sayılı günler kala <a class="in-news-link" href="/rusya" target="_blank" title="Rusya haberleri">Rusya</a>'nın başkenti <a class="in-news-link" href="/moskova" target="_blank" title="Moskova haberleri">Moskova</a>'da <a class="in-news-link" href="/canli-yayin" target="_blank" title="canlı yayın haberleri">canlı yayın</a> yapan TRT ekibi programa öpücükle dalan Rus taraftarla şaşkına döndü. Taraftarın hedefinde yorumcu <a class="in-news-link" href="/tarik-ustun" target="_blank" title="Tarık Üstün haberleri">Tarık Üstün</a> vardı.

Dünya Kupası'na sayılı günler kala Rusya'nın başkenti Moskova'da canlı yayın yapan TRT ekibi programa öpücükle dalan Rus taraftarla şaşkına döndü. Taraftarın hedefinde yorumcu Tarık Üstün vardı.

2018 Dünya Kupası’na sayılı günler kala organizasyona ev sahipliği yapan Rusya’da canlı yayın yapan TRT’de çok ilginç bir an yaşandı.

Dev organizasyona 2 gün kala Başkent Moskova’da gelişmeleri aktaran TRT ekibinden yorumcu Tarık Üstün canlı yayında bir Rus kadın taraftarın öpücüğüyle şoke oldu.

Program sırasında bir anda kameranın önüne atlayan ve yorumcunun yanağına öpücük konduran kadın daha sonra hızla uzaklaştı. O anlar dün gece sosyal medyada da en çok paylaşılan görüntü oldu.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS