hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Abdurrahim Albayrak, intihar girişimini engelledi!

  Abdurrahim Albayrak, intihar girişimini engelledi
  expand

  Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, köprüde intihar girişiminde bulunan bir kişiyi atlamaması için ikna etti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İş insanı eski Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan bir kişiyi ikna ederek hayatını kurtardı.

  Galatasaraylı Abdurrahim Albayrak, intihar girişiminde bulunan bir vatandaşı ikna etti.

  Albayrak'ın yanındaki kişi vatandaşa "Köprü burada, sorununu halledemezse gene gelirsin." ifadelerini kullandı.

  Abdurrahim Albayrak, intihar girişimini engelledi

  MUSLERA'NIN FEDAKARLIĞINI AÇIKLAMIŞTI

  Daha önce verdiği röportajda Fernando Muslera'nın Covid döneminde yaptığı fedakarlığı anlatan Abdurrahim Albayrak, "Muslera'nın futbolu Galatasaray'da bırakmasını isterim. Birleştirici bir insandır. Yöneticiyken, her şeyi onunla konuşarak yapıyordum. Covid döneminde bir buçuk maaşını bırakarak öncülük yaptı ve indirim konusunda tüm futbolcularla konuştu. Asla o fedakarlığını unutmadım. Unutmayacağım" diye konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sarı-kırmızılı taraftarların oyuncuları küstürmemesi gerektiğini belirten Abdurrahim Albayrak, "Taraftara sesleniyorum, futbolcularımızı küstürmeyelim. Futbolcularımıza güvenelim. Oyuncularımızın 5 dakika neler yaptığını Kopenhag maçında hep birlikte gördük. Mauro Icardi ayrı bir futbolcu. Güler yüzü ve futbolculuğuyla harika bir insan. Türkiye'de harikalar yaratıyor. Avrupa'da yaratacak" açıklamasını yaptı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow