Adem Büyük'ün yeni görevi açıklandı

Adem Büyük'ün yeni görevi açıklandı

Adem Büyük'ün yeni görevi açıklandı

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Adem Büyük'ün "Futbol Sorumlusu" olarak görev yapacağını ve futbolculuğa da devam edeceğini açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Süper Lig'de son sırada yer alan Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Marius Sumudica ile karşılıklı anlaşılarak yollarını ayırmasının ardından sarı-siyahlı kulüpte forvet oyuncusu Adem Büyük, futbol sorumlusu olarak göreve getirildi. 

Yeni Malatyaspor’da alınan kötü sonuçlar sonrası, teknik direktör Marius Sumudica ie yollar ayrılmıştı. Rumen teknik adam ile yolların ayrılmasının ardından takım kaptanı Adem Büyük, futbol sorumlusu görevini üstlendi. Tecrübeli golcü, sarı-siyahlı kulüpte hem futbolcu hem de futbol sorumlusu olarak görev yapacak.

Yeni Malatyaspor’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz ile profesyonel futbolcumuz Adem Büyük arasında yapılan görüşmeler sonucunda Adem Büyük'ün Kulübümüzün Futbol Sorumlusu olarak görevlendirilmesine karar verilmiştir. Bilgi kaynağı Adem Büyük hem futbolcu, hem Futbol Sorumlusu olarak takımımızda görev yapacaktır" ifadeleri kullanıldı.