hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Altay Bayındır'dan 'Galatasaray'a gider misin?' sorusuna yanıt

  Altay Bayındırdan Galatasaraya gider misin sorusuna yanıt
  expand

  Manchester United forması giyen Altay Bayındır, Fenerbahçe dönemindeki Jorge Jesus ve Galatasaray'la ilgili açıklamalarda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  beIN Sports'a konuşan Altay Bayındır Jorge Jesus'la ilgili, "Yeni bir hoca takıma geldiği zaman farklı bir sistemle oynayan bir hoca ise eğer, bu durum bazen diğer takımların çözemediği bir sistem olabiliyor ve bu sistem işe yarıyor. Çünkü takımlar senin ne yaptığını bilmiyor, rakip takım gelip senin antrenmanını izlemiyor. Hocanın kendi sistemini, rakipler analiz etseler bile tam anlamıyla algılayamamış olabilirler. Dünya Kupası'na kadar biz çok maç oynadık. Bazı takımlar bize forvetsiz ve sadece kanat oyuncularıyla çıktı. Çözümlendiğin zaman artık bir şeyleri değiştirmen gerekiyor ki rakip takımın sana karşı yaptığı taktik onların kafasını karıştırmalı. Dünya Kupası sonrası bizim aynı oyun stilimizin devam etmesi, diğer takımların bizim sistemimizin çözmemesinin sıkıntısını yaşadık." dedi.

  "Galatasaray'dan teklif gelse, gider misin?" sorusuna ise Altay Bayındır, "Ben profesyonel oyuncuyum. Her olaya profesyonel yaklaşırım. O anki süreç, zaman... Fenerbahçe'nin yeri bende bambaşka. Ama sonuçta bizler profesyonel oyuncularız, hayatımıza o şekilde bakmamız gerekiyor." yanıtını verdi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow