B36 Torshavn 0 - 0 Titograd Podgorica / Maç Özeti

B36 Torshavn 0 - 0 Titograd Podgorica / Maç Özeti

UEFA Avrupa Ligi 1. eleme turu ilk maçında Faroe Adaları'ndan B36 Torshavn ile Karadağ'dan Titograd Podgorica 0-0 berabere kaldı. Bu eşleşmede tur atlayan ekip Beşiktaş'ın 2. eleme turundaki rakibi olacak.

Jakup Borg yönetimindeki B36 Torshavn, UEFA Avrupa Ligi 1. eleme turunda Aleksandar Miljenovic yönetimindeki Titograd Podgorica'yı ağırladı.

Karşılaşma başladığı gibi 0-0 sona erdi.

Bu maçın galibi 2. eleme turunda Beşiktaş'ın rakibi olacak.

Gundadalur Stadı'nda oynanan maça B36 Torshavn Hentze, Faero, Mellemgaard, Petersen, Magnusson, Samuelsen, Nielsen, Jacobsen, M. Olsen, Saag ve Cieslewicz 11'iyle çıktı.

Titograd Podgorica ise sahaya Ljuljanovic, Roganovic, Novocic, Ojdanic, Radulovic, Nikolic, Milickovic, Kalezic, Ljuljdjuraj, Jovanovic, Petrovic 11'iyle çıktı.

Toplu sonuçlar

Avrupa futbolunun kulüpler bazındaki en önemli ikinci organizasyonunda 1. ön eleme turunun ilk ayağı, 40 karşılaşmayla sona erdi.

Beşiktaş'ın 2. ön eleme turundaki muhtemel rakiplerinin mücadelesinde, Faroe Adaları ekibi B36 Torshavn, konuk ettiği Karadağ temsilcisi OFK Titograd ile 0-0 berabere kaldı.

1. ön eleme turu rövanşları, 17-19 Temmuz'da oynanacak. 

Alınan sonuçlar şöyle:

Pyunik (Ermenistan) - Vardar (Makedonya): 1-0

Ventspils (Letonya) - Luftetari (Arnavutluk): 5-0

Chikhura (Gürcistan) - Beitar Kudüs (İsrail): 0-0

Rudar Velenje (Slovenya) - Tre Fiori (San Marino): 7-0

Partizani (Arnavutluk) - Maribor (Slovenya): 0-1

KuPS Kuopio (Finlandiya) - Kopenhag (Danimarka): 0-1

Levadia (Estonya) - Dundalk (İrlanda): 0-1

Trakai (Litvanya) - Irtysh (Kazakistan): 0-0

Narva Trans (Estonya) -Zeljeznicar (Bosna Hersek): 0-2 

Balzan (Malta) - Keşla (Azerbaycan): 4-1


Lahti (Finlandiya) - Hafnarfjördur (İzlanda): 0-3

Gebele (Azerbaycan) - Progres Niederkorn (Lüksemburg): 0-2

Ilves (Finlandiya) - Slavia Sofia (Bulgaristan): 0-1

Liepaja (Letonya) - Hacken (İsveç): 0-3

Milsami (Moldova) - Slovan Bratislava (Slovakya): 2-4

Ferencvaros (Macaristan) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail): 1-1

Anorthosis (Kıbrıs Rum Kesimi) - Laçi (Arnavutluk): 2-1

Petrocub (Moldova) - Osijek (Hırvatistan): 1-1

Connah's Quay (Galler) - Shakhtyor (Belarus): 1-3

Derry City (İrlanda) - Dinamo Minsk (Belarus): 0-2

Neftçi (Azerbaycan) - Ujpest (Macaristan): 3-1

Stumbras (Litvanya) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-0

CSKA Sofya (Bulgaristan) - Riga (Letonya): 1-0

IBV (İzlanda) - Sarpsborg (Norveç): 0-4

Engordany (Andorra) - Kairat (Kazakistan): 0-3

Gornik Zabrze (Polonya) - Zaria Balti (Moldova): 1-0

B36 Torshavn (Faroe Adaları) - OFK Titograd (Karadağ): 0-0

Racing Union (Lüksemburg) - Viitorul (Romanya): 0-2

Siroki Brijeg (Bosna Hersek) - Domzale (Slovenya): 2-2

Shamrock Rovers (İrlanda) - AIK (İsveç): 0-1

Rudar Pljevlja (Karadağ) - Partizan (Sırbistan): 0-3

Buducnost Podgorica (Karadağ) - Trencin (Slovakya): 0-2

Hibernian (İskoçya) - NSI Runavik (Faroe Adaları): 6-1

Lech Poznan (Polonya) - Gandzasar-Kapan (Ermenistan): 2-0

Cliftonville (Kuzey İrlanda) - Nordsjaelland (Danimarka): 0-1

Spartak Subotica (Sırbistan) - Coleraine (Kuzey İrlanda): 1-1

Rangers (İskoçya) - Shkupi (Makedonya): 2-0

Radnicki Nis (Sırbistan) - Gzira United (Malta): 4-0

Dunajska Streda (Slovakya) - Dinamo Tiflis (Gürcistan): 1-1

Stjarnan (İzlanda) - Nömme Kalju (Estonya): 3-0

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS