Beşiktaş Siriki Dembele'yi de bitiriyor

Beşiktaş Siriki Dembele'yi de bitiriyor

Beşiktaş Siriki Dembele'yi de bitiriyor

Beşiktaş'ta kanat takviyesi için gündemdeki en ciddi aday olan Siriki Dembele’de de iş bitiyor. Taraflar arasında tek pürüz kaldı. O da satın alma opsiyonu. Yönetim satın almayı ‘zorunlu’ olmadan sözleşmeye eklemek istiyor. Anlaşma an meselesi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Beşiktaş son olarak, kanat takviyesini de Premier Lig ekibi Bournemouth forması giyen Siriki Dembele’yi kiralayarak yapmak istiyor. İki kulüp arasında yapılan resmi temaslarda kiralama konusunda uzlaşma sağlandığı ve oyuncunun satın alma bedeli konusunda görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Bu konudaki detaylara da Fanatik ulaştı. Edinilen bilgiye göre İngiliz kulübü, oyuncusu için 2.3 milyon Euro satın alma opsiyonunu kabul etti. Ancak bu opsiyonun zorunlu şekilde imzalanması isteniyor. Beşiktaş Yönetimi ise zorunlu satın alma konusuna karşı. Oyuncunun performansına göre bu durumun değerlendireceklerini düşünüyor. Taraflar arasında şimdilik tek pürüzün bu olduğu kaydedildi.

Galatasaray 3 milli futbolcunun peşinde

Galatasaray 3 milli futbolcunun peşinde

Kazancı çok yoğun

Oyuncu tarafıyla yapılan müzakerelerde herhangi bir sorun olmadığı da gelen haberler arasında. Dembele’nin Beşiktaş’ta oynamayı çok istediği ve şartlarda herhangi bir zorluk çıkarmadan teklifi kabul ettiği kaydedildi. Dembele için görüşmelerini yoğun bir şekilde sürdüren Ceyhun Kazancı’nın hafta başına kadar bu konuya da netlik kazandırması bekleniyor.