Beşiktaş'ta iki sakatlık! Derbide yok

Beşiktaş'ta iki sakatlık! Derbide yok

Beşiktaş'ta iki sakatlık! Derbide yok

Beşiktaş, Atiba Hutchinson ve Welinton Souza’nın sağlık durumlarıyla ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Welinton’un uyluk arka adalesinde (semimembranosus) kanama ve kısmi yırtık; Atiba’nın ise uyluk arka adalesinde (semimembranosus) gerilme ve ödem tespit edildiği belirtildi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kulüpten yapılan açıklamada, "Futbol A Takımımızın Spor Toto Süper Lig’de Medipol Başakşehir ile oynadığı müsabakada, sağ uyluk arka adalesinde ağrı hissettiği için oyuna devam edemeyen Welinton Souza ile aynı müsabakanın ardından sol uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Atiba Hutchinson, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde MR görüntülemesinden geçmiş, Welinton’un uyluk arka adalesinde (semimembranosus) kanama ve kısmi yırtık, Atiba’nın ise uyluk arka adalesinde (semimembranosus) gerilme ve ödem tespit edilmiştir. Oyuncularımızın tedavilerine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır" denildi.

Welinton'un 2 hafta sahalardan uzak kalması beklenirken Atiba Hutchinson'ın, Galatasaray derbisinde oynamasının zor olduğu ifade edildi.