Beşiktaş'tan sert tepki: Emek hırsızları

Beşiktaş'tan sert tepki: Emek hırsızları

Beşiktaş, 1-1 biten Pendikspor maçında iptal edilen golle ilgili bir paylaşım yaparak hakem kararına tepki gösterdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Beşiktaş'ın Pendikspor maçında iptal edilen golle ilgili paylaşımında, "Emek hırsızları. Bunun hesabını vereceksiniz." denildi.

Maç sonunda Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, "Hepiniz gördünüz arkadaşlar! Ne diyeyim ya, ne diyeyim! Duygularımı nasıl anlatayım ya! Geçen seneden beri hep aynı şeyi anlatıyoruz. Kalbi, vicdanı olanlar bu akşamı bir düşünsünler. Kimse merak etmesin. Beşiktaş, hakemini de, MHK'sını da TFF'sini de, kurullarını da gol çizgisinden içeri geçirip şampiyon olacak." dedi.

Pendikspor deknik direktörü Osman Özköylü ise "Hakem VAR'dan baktı, dışarıdan geldiğini teyit ettiler ve golü iptal ettiler. Hakemin oyuna etki edecek, Beşiktaş'ı yaralayacak hiçbir icraatı olmadı. Beşiktaş bu konuda bir veryansın ederse çok ayıp eder. "Pozisyon tartışmasız penaltı. Kemal hocanın penaltıyı VAR'a gitmeden vermesi gerekiyor. Aynı pozisyonu bizimkiler yapsa verir. Bizim de zayıf karnımız bu. Biz Pendikspor'uz, güçsüz takımız, Beşiktaş karşısında ezik takım muamelesi göreceğiz. Bunu yarın Fenerbahçe ve Galatasaray karşısında da yaşayacağız." ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber