Beşiktaş'tan tepki: Yasin Kol’a artık maç vermemeli

Beşiktaş'tan tepki: Yasin Kol’a artık maç vermemeli

Beşiktaştan tepki: Yasin Kol’a artık maç vermemeli
expand

Beşiktaş Kulübü yöneticisi Seyit Ateş, 3-3 biten Alanyaspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Ateş’in açıklamaları şöyle:

“Sahada iyi bir futbol vardı. Eksiklerimiz vardır, kendi içimizde bunu konuşacağız.

Maalesef hakemler kaldıkları yerden devam ediyorlar ama Beşiktaş kaldığı yerden devam etmiyor. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, operasyon hakemlerinin silinmesini istemişti. Bugün yine bir operasyon hakemi sahadaydı. Yasin Kol için kimse “İyi hakemdir” diyemez.

Beşiktaş’a uzanan her kol mutlaka kırılacaktır. Asla susmayacağız. Biz hakemden destek istemiyoruz. Hakem adalet içinde maç yönetsin istiyoruz. Geçen yıl başlayan operasyonlar aynen devam ediyor.

Sabri Çelik ile ilgili resim kafamızda doğru durmuyor. Çelik, MHK’nın başına geldiğinde bunu dillendirmiştik. İnanılmaz şeyler gördük maçta. Hakemi izlerken vicdanen rahatsız oldum. Bu haksızlıklar rakibimize de yapılsa konuşurduk. Haksızlık kime yapılırsa müdahale ederiz.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Maçın başında düğmeyi yanlış iliklerseniz, yanlışlar devam eder. Maçın gözlemcisi Erol Ersoy, Nkoudou’nun pozisyonunu yanındakiyle penaltı olarak değerlendirdi. Devre arasında kendisine sordum, “Biz her şeyi yazıyoruz” dedi. Başkanımız “Bu hakemler düzeltilsin” dedi ama maalesef düzeltilmedi.

MHK, Beşiktaş’a operasyon niyetinde değilse Yasin Kol’a artık maç vermemeli. İnşallah bizi yanıltırlar. Yanıldığımızı görmek için Yasin Kol’un bir daha maç yönetmemesi lazım.”

 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow