hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Çebi'den ilginç yabancı kuralı teklifi! 5 milyon euro

  Çebiden ilginç yabancı kuralı teklifi 5 milyon euro
  expand

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, gelecek sezon yabancı oyuncu kuralının 7+4 olmasında ısrarcı. Çebi, bu sezon yerli oyuncular için ödenilen bonservis ücretlerine dikkat çekti. Siyah-beyazlı kulübün Başkanı federasyona ilginç bir teklifte bulundu!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Beşiktaş Kulübü, yabancı oyuncu kuralı konusunda Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşecek. Siyah beyazlılar, gelecek sezon kuralın 7+4 olmasını talep edecek. Başkan Ahmet Nur Çebi, federasyon ile yapacakları görüşmede yerli oyunculara yapılan yatırımları gündeme getirecek.

  "FEDERASYON ÖDESİN"

  Çebi açıklamasında; “8+3 kuralına göre kadro planlaması yaptık. Gelecek sezon yabancı oyuncu sayısı artarsa yerli oyuncular için ödediğimiz bonservis bedelleri ne olacak? Tayyip Talha Sanuç, Emrecan Uzunhan ve Kerem Atakan Kesgin için kulüplerine yüksek ücretler ödedik. Federasyon bize bu bonservis bedellerini ödesin, sonra yerli oyuncu sayısını düşürecekse düşürsün!” dedi. Siyah beyazlılar bu sezon kadrosuna kattığı 3 yerli oyuncu için yaklaşık 5 milyon Euro bonservis bedeli ödedi.

  (NTV Spor)

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow