Son Dakika

Cem Yılmaz: Trabzonspor beni çok mutlu etti

A A

06.01.2022 - 22:56

Trabzonspor, Başakşehir’den transfer ettiği Edin Visca ile video çekti. Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz’ın gösterisindeki bir espriden esinlenilen video taraftarların beğenisini topladı. 

Cem Yılmaz: Trabzonspor beni çok mutlu etti

Trabzonspor, sağlık kontrolünden geçmek için bugün kente gelen yeni transferi Edin Visca için özel bir video çekti. Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz’ın online yayın platformunda yayınlanan ‘Diamond Elite Platinum Plus’ gösterisinden bir sahnesinden esinlenerek çekilen video sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Cem Yılmaz’ın gösterisinde, Karadeniz türkülerini esprili şekilde anlattığı bölümdeki bir türküyü söyleyen Visca’nın videosu ‘Dikkat Edin’ mesajıyla paylaşıldı. Bordo mavililerin merakla beklediği tanıtım videosu sosyal medyada beğeni topladı.

Cem Yılmaz, "Trabzonspor’a hayırlı ugurlu olsun. Trabzonspor’un bu paylaşımında beni anması çok mutlu etti. Güzel şeylere hasretiz." dedi.

Trabzonspor ise Cem Yılmaz'ın bu mesajına, "Bizler de çok teşekkür ederiz. Türkülerimizde olduğu gibi karakterimizde de mizah ve mücadele var. Ne mutlu ki bu evrensel dil bizi sizle buluşturdu." yanıtını verdi.