hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cristiano Ronaldo dolandırıldı! Dolandıran kadın 4 yıl hapis yatacak

  Cristiano Ronaldo dolandırıldı Dolandıran kadın 4 yıl hapis yatacak
  expand

  Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, dolandırıcılık kurbanı oldu. Ronaldo'nun kredi kartı şifresini paylaştığı Maria Silva'nın aynı yöntemle Luis Nani ve Jorge Mendes'i de dolandırdığı ortaya çıktı. Porto mahkemesi, 53 yaşındaki kadına dört yıl hapis cezası verdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Suudi Arabistan'ın Al-Nassr takımına transfer olan ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, 2021 yılında dolandırıcılık skandalının kurbanı oldu. Skorer'in Sports Manor'a dayandırdığı habere göre; bir seyahat acentesi tarafından özel jetler ve lüks bir tatil sözüyle kandırılan Ronaldo, 300 bin dolar dolandırıldı. Ancak, olaydaki tek mağdur Cristiano Ronaldo değildi. Dolandırıcılık skandalında, eski Fenerbahçeli futbolcu Luis Nani ve menajer Jorge Mendes de dolandırılanlar arasındaydı.

  Maria Silva adlı 53 yaşındaki kadın; Ronaldo, Nani ve Mendes'i gibi birçok ünlü isme lüks tatiller vaat ederek dolandırıcılık yaptı. Ancak, dolandırıcılık işi kısa sürede ortaya çıktı ve Maria Silva yargılandı. Porto mahkemesi, Silva'yı dört yıl hapis cezasına çarptırdı.

  Bu dolandırıcılık skandalı, ünlü isimlerin güvenlik konusunda daha dikkatli olmaları gerektiğini gösteriyor. Birçok dolandırıcı, ünlü isimleri kandırarak büyük miktarda para kazanmaya çalışıyor.

  Cristiano Ronaldo dolandırıldı Dolandıran kadın 4 yıl hapis yatacak

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow