Dilay Kemer kimdir? Kemer’in son sağlık durumu nasıl?

Dilay Kemer kimdir? Kemer’in son sağlık durumu nasıl?

Dilay Kemer kimdir? Kemer’in son sağlık durumu nasıl?

FB TV sunucusu Dilay Kemer kanserle mücadelesine devam ediyor. Başarılı sunucunun yoğun bakıma alınmasının ardından Dilay Kemer’in sağlık durumu sevenleri tarafından merak konusu oldu. Peki, tedavisi süren Dilay Kemer kimdir, kaç yaşında?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

FB TV sunucusu Dilay Kemer’in yoğun bakıma alınmasının ardından kendisine çok sayıda geçmiş olsun mesajı geldi. FB TV’den yapılan açıklamada “kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer’e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle” ifadelerine yer verildi.

DİLAY KEMER’İN SON SAĞLIK DURUMU NASIL?

Kemer’in kan kanserine yakalanmasının ardından başlatılan tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Dün durumunun kötüleşmesiyle birlikte Kemer yoğun bakıma alınmıştı. Başarılı sunucunun tedavisi burada devam ediyor.

DİLAY KEMER KİMDİR?

1988 senesinde Antalya'da hayata gözlerini açan Dilay Kemer, İstanbul'a üniversite eğitimi için geldi. Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Kemer, spikerlik ve sunuculuk eğitimine başladı. 2 senelik hazırlık süreci sonunda Fenerbahçe TV'de hem ekran yüzü hem sunucu olarak görev alan Dilay Kemer, bugün kanser nedeniyle yoğun bakıma alındı.   

Kamer Twitter’dan  aylar önce yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer vermişti "Merhaba... Uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı. Açıkçası 'Nasılsın?' sorusuna verecek net bir cevabım olana kadar sessiz kalmaya devam edecektim. Çünkü 'İyiyim' desem iyi değilim, 'Kötüyüm' desem kötü de değilim ama iyileşemedim arkadaşlar. Hala hastane-ev arası mücadele dolu bir hayat yaşıyorum. Tahmin edersiniz ki bu durumdayken en duymak ve cevaplamak istemediğim soru nasıl olduğum. Her dakika bunu konuşmak, herkese tek tek anlatmak moralimi bozuyor. Zaten doktorum da hastalık konuşmayı yasakladı ama bütün o güzel mesajlar için, endişeleriniz için teşekkür ederim ve böyle hayırlı bir gecede yine dualarınızda olmak isterim."

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber