hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dursun Özbek, Ali Koç'un canlı yayın çağrısına yanıt verdi

  Dursun Özbek, Ali Koçun canlı yayın çağrısına yanıt verdi
  expand

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, "Cesaretiniz varsa tüm bu algı, manipülasyon ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum" çağrısına, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten yanıt geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FENERBAHÇE'NİN HESABINDAN PAYLAŞILAN AÇIKLAMA:

  "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Dursun Aydın Özbek’e aynı çağrıyı 3.kez tekrarlıyorum:

  Cesaretiniz varsa tüm bu algı, manipülasyon ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum.

  Bu vesileyle kendinizi daha iyi ifade edeceğinizi düşünüyorum."

  Dursun Özbek'ten yanıt geldi

  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un çağrısına yanıt vererek, "Biz, sizinle bu kadar düşük seviyede rekabet etmek istemiyoruz. İftiralarla ayak oyunlarıyla rekabeti aşağı çekmeye çalışıyorsunuz, bunu reddediyoruz" dedi.

  Sarı-kırmızılıların internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

  "Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, tarafıma yaptığınız çağrı metnini okudum. Kullandığınız üslubu üzüntüyle karşıladım. Bugün yaptığım konuşmanın metninde geçen bir bölümle size cevap vermek istiyorum. Zira içinde bulunduğunuz ruh halini ve davranışlarınızı çok iyi anlattığını düşünüyorum:

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'Biz, sizinle bu kadar düşük seviyede rekabet etmek istemiyoruz. İftiralarla ayak oyunlarıyla rekabeti aşağı çekmeye çalışıyorsunuz, bunu reddediyoruz. Yıllardır devam eden başarısızlıklarınızı kapatmak için insanları kandırmaktan, manipüle etmekten vazgeçin. Köhnemiş bir zihniyetle, kendi taraftarınızı kandırmak, onlara iyi görünmek için uğraşmaktan vazgeçin.'
  "Son bir ümitle, bizi çekmeye çalıştığınız seviyeyi görüyoruz. İşte tam olarak bizim düşmek istemediğimiz seviye budur. Saygılarımla..."

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow