Emre Çolak'tan Galatasaray paylaşımı açıklaması

Emre Çolak'tan Galatasaray paylaşımı açıklaması

Emre Çolak'tan Galatasaray paylaşımı açıklaması

Fatih Karagümrük forması giyen Emre Çolak, Süper Lig'deki şampiyonluk adayını açıklarken geçmiş dönemde Galatasaray'la ilgili yaptığı paylaşıma da açıklık getirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

A Spor'un sorularını yanıtlayan Emre Çolak, Galatasaray'dan resmi bir teklif almadığını açıkladı. Tecrübeli oyuncu, "Hocamla hep görüşüyorum, Galatasaray'daki ağabeylerimle de konuşuyorum ama resmi bir teklif olmadı" dedi.

"Arda Turan'ın benim hayatımdaki rolü çok büyük. Galatasaray altyapısındayken bana 'babalık' yaptı. Galatasaray'a dönmesine herkesten çok sevindim. ayağa kalkması için çok önemli. Oradakilere ağabeylik yapıyor. Galatasaray ruhunu en iyi bilenlerden bir tanesi."

"Hayatımız boyunca arabamız olmamıştı. Ailemize ilk arabayı Arda Turan aldı. Arda Ağabey yeni sezonda takımda kalmayı başarabilirsem bana araba sözü verdi. Yeni sezon takımda olacağımı öğreninde Arda Ağabeyi aradım. İlk arabamızı aldı."

"Galatasaray ile alakası yok"

Östersunds maçı sonrası sonrası sosyal medyada paylaştığı fotoğrafa açıklık getiren Emre Çolak, "Deportivo'ya transfer olduktan sonra ilk hazırlık maçımda 2 gol attım. Çok güzel bir başlangıç yaptım. Maçtan sonra çocuklar yanıma geldi ve fotoğraf çekildik. O fotoğrafın Galatasaray ile alakası yok." diye konuştu.

Şampiyonluk soruna cevap veren 29 yaşındaki oyuncu, "Beşiktaş bir tık önde görünüyor ama gönlüm Galatasaray'dan yana" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

İşte Emre Çolak'ın 2017 yılında yaptığı o paylaşım;