hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ercan Güven: Sen alemi kör herkesi aptal mı sanırsın Ertem Şener?

  Ercan Güven: Sen alemi kör herkesi aptal mı sanırsın Ertem Şener
  expand

  Geçtiğimiz hafta Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnaklar ile igili söylediği skandal sözlerin ardından "Kütahyalı hepinizin hakkından gelecek kadar güçlüdür" diyen Ertem Şener'e, spor yazarı Ercan Güven'den sert eleştiri geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Beyaz TV’de yayınlanan ‘Beyaz Futbol’ programında Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaklar ile ilgili söylediği skandal sözler ülke gündemine oturmuştu. Her kesimden büyük tepki çeken, Rasim Ozan Kütahyalı’nın programdan kovulmasına neden olan olay sonrası sert eleştirilerin ardı arkası kesilmemişti. Ertem Şener ise Rasim Ozan Kütahyalı’nın kovulduğunu açıkladığı programda “Sakın haa… Kütahyalı hepinizin hakkından gelecek kadar güçlüdür…” diyerek skandala farklı bir boyut kazandırmıştı. Daha sonra çark eden Ertem Şener, kimsenin sözcüsü olmadığını açıklamıştı.

  Östersunds son 32 turuna kalmayı garantiledi

  Bu yaşanan olaylara son tepki Milliyet Yazarı Ercan Güven’den geldi. Ercan Güven, köşesinde yazdığı yazısında çirkin olayı yeniden gündeme getirerek “Sen alemi kör herkesi aptal mı sanırsın Ertem Şener?” diyerek tepkisini dile getirdi.

  Ercan Güven, ‘Başın belada…’ başlıklı yazısında konu ile ilgili şu ifadelere yer verdi:

  “Sen alemi kör herkesi aptal mı sanırsın Ertem Şener?..
  Daha doğrusu, kendini ne sanırsın?
  O programın sorumlusu isen, bırak tehditi, o programda dile getirilen cümleler yüzünden utanmalı, yerin dibine geçmelisin.
  Geçtik Kütahyalı'yı… “Kılıç çeken kılıçla ölür” derler.
  Herkese “gider” yapan da gider. Geç bile kalmıştır.
  Peki nedir senin ayrıcalığın da… Rezaletin müellifini programdan kovarak rezalet olduğunu kabullenirken, eleştirmeyi yasaklayabiliyorsun insanlara?
  Hem de tehditle…”

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yazının tamamını Milliyet gazetesinde okuyabilirsiniz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow