hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Erden Timur sezon sonunu işaret etti: Açıklanacak çok şey var

  Erden Timur sezon sonunu işaret etti: Açıklanacak çok şey var
  expand
  KAYNAKİHA

  Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, yaptığı açıklamanın sürekli manipüle edildiğini söyleyerek, "Sezon bittiğinde açıklayacağım" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, Fenerbahçe derbisi öncesinde yapılan antrenmanda basın mensuplarına konuştu.

  Yaptığı açıklamanın sürekli manipüle edildiğini ifade eden Timur, "O gün de söylemiştim. Açıklanacak, anlatılacak çok şey var diye. Sürekli manipüle ediliyor, bilgi, belge, kayıt diye. Lütfen o kısmı ekranlara getirirseniz, ben 'Çok şey açıklayacağız' dedim. Onları sezonu bitirdiğimiz anda açıklayacağız." dedi.

  "ARINMA NİTELİĞİNDE AÇIKLAMA YAPACAĞIZ"

  Timur, "Onu da şu sebeple söylemiştim, şu anda bu tip şeyler açıklandığında daha sonra hata yapılsa, bir şey olsa hep o açıklamalara bağlanacağı için ligin doğru gitmesi açısından, bize fayda sağlayacak olsa da olmasa da hiç fark etmez, biz lig bittikten sonra herkes daha sakinken bir değerlendirme, arınma niteliğinde açıklama yapacağız. Herkes her şeyi açıklasın ki bundan sonra daha sağlıklı ilerlesin. Ben 'Tüm hepsini açıklayacağım' dedim. Sezon bittiğinde açıklayacağım" diye konuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow