hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Erden Timur ve Kerem Aktürkoğlu Hatay'a gitti

  Erden Timur ve Kerem Aktürkoğlu Hataya gitti
  expand

  Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ili etkileyerek tüm Türkiye'yi yasa boğan depremlerin ardından spor dünyası bir oldu. Her yerden depremzedeler için yardımlar gönderilirken, Galatasaray Başkanvekili Erden Timur ve kaptanı Kerem Aktürkoğlu da depremden en çok zarar gören şehirlerden Hatay'a gitti, yardım dağıttı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Biri 7.7, diğeri de 7.6 olarak ölçülen depremlerin ardından on binlerce kişi mağdur oldu. Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremler sonrasında spor camiası da beraberlik duruşu sergiliyor.

  Erden Timur ile Kerem Aktürkoğlu bizzat gitti

  Birçok kulüpten yardım açıklamaları gelirken, Galatasaray da bölgeye yardım gönderen ekipler arasında yer aldı. Sarı-Kırmızıılar'da Başkanvekili Erden Timur ile takım kaptanlarından Kerem Aktürkoğlu da Hatay'a giderek yardım malzemelerinin dağıtımında çalıştı. 

  'Biz beraberiz'

  Aslan da bu anları 'Biz beraberiz' hashtagi ile paylaşırken, 'Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur ve futbol takımımızın kaptanlarından Kerem Aktürkoğlu, Hatay'daki yardım malzemelerinin dağıtım çalışmalarında yer aldı" notunu düştü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow