ESPN'den Beşiktaş yazısı: Kurada kim çıkarsa çıksın...

ESPN Beşiktaş'ı tanıtan özel haberinde siyah beyazlı ekibin başarısının sırlarını yazdı. Yeni stattan, Şenol Güneş'ten, taraftardan övgüyle bahsedilen yorum-haberde Siyah-beyazlı ekibin Şampiyonlar Ligi'nde rakibi kim olursa olsun pes etmeyeceği belirtildi.Türk futbolunun Avrupa'daki yeni sesinin Beşiktaş olduğunu belirten site, Siyah-beyazlı ekibin komşuları Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın gölgesinden kurtulduğunu ve İstanbul'da tahta oturduğunu yazdı.
Arka arkaya lig başarıları, Avrupa’da ilerleme ve muhteşem futbol dünyasında küresel oyuncu olma yolunda Beşiktaş'ın büyük yol kat ettiği dile getirildi.
Kara Kartallar'ın büyük bir yol katettiği vurgulanan haberde, Fikret Orman başkanlığI şu andaki TFF Başkanı Yıldırım Demirören'den devraldığında kulübün davalarla uğraştığı, ekonomisinin bozuk olduğunu hatırlatıldı.
'Come to Beşiktaş' sloganıyla bu yıl futbol dışında iletişimde de başarılı bir performans sergilediği belirtilen Siyah-beyazlı ekibin başarısında Şenol Güneş ve taraftarın önemli bir etken olduğunu da vurgulandı.
Haberde Başkan Orman’ın, “Son birkaç yılda kısa vadeli hedeflerden çok, geleceği inşa ettik. Doğru oyuncuları, doğru koçu ve doğru marka yönetimini sponsorluk anlaşmalarıyla buluşturduk” sözlerine de yer verildi.
2016'da açılan Vodafone Park'ın büyüleyici biryer olduğu vurgulanırken stadın eski İnönü'nün kalıntılarından bir Anka Kuşu gibi doğduğu belirtildi.
ESPN, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde son 16'da rakibi kim olursa olsun stadı, taraftarı, teknik direktörü, futbolcuları ve ortaya koyduğu oyunla kolay lokma olmayacağı yorumunda bulundu.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS