hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Fatih Terim, 8 yaşındaki Bensu ile görüştü: Hemen iyileş, maça gideceğiz

  Fatih Terim, 8 yaşındaki Bensu ile görüştü: Hemen iyileş, maça gideceğiz
  expand

  Ülkeyi yasa boğan depremden sağ kurtulan 8 yaşındaki Bensu Kural ile görüntülü bir görüşme gerçekleştiren Fatih Terim, minik futbolsevere imzalı forma ve beraber maç seyretme sözü verdi. Ayrıca ikili arasındaki diyalog duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki iki deprem, Türkiye'yi yasa boğdu. Spor dünyası da depremden etkilenen vatandaşlara destek vermek için seferber oldu. Fatih Terim enkazdan kurtarılan 8 yaşındaki Bensu Kural ile telefonda görüntülü konuştu.

  TERİM KAYITSIZ KALMADI

  Sosyal medyadan Fatih Terim ile görüntülü görüşme isteğini Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’ndeki odasından sosyal medyada paylaşan Bensu’ya, Fatih Terim kayıtsız kalmadı. Bensu ile görüntülü görüşen deneyimli hoca, imzalı forma ve maça götürme sözü verdi.

  "SENİ BURAYA BEKLİYORUM"

  Kendisinin hayranı olduğunu söyleyen Bensu'yla konuşan Fatih Terim, şunları söyledi: "Bundan sonra hayatında yeni bir sayfa açılıyor. Geçmişteki bu kötü anıyı geride bırakacaksın ayrıca iyileştiğinde seni buraya bekliyorum ve maça götüreceğim. Bu arada takımın imzalı bir formasını da hediye edeceğim. Kendine çok iyi bak bir an önce iyileş."

  BENSU'YA MORAL OLDU

  Çukurova Üniversitesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Gündüz de duyarlılığından ötürü Fatih Terim’e teşekkür ederek bu tür buluşmaların Bensu ve diğer hastalar için son derece moral kaynağı olduğunu dile getirdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MUHAMMED'İN AİLESİNİ ARAMIŞTI

  Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim de depremde yaşamını yitiren Muhammed'i unutmadı. 17 yaşındaki gencin ailesini arayarak başsağlığı mesajını iletti. Deneyimli çalıştırıcı ayrıca depremden zarar gören vatandaşlarımız için yardımda da bulundu.

  (TRT Spor)

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow