Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin tarihi açıklandı

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin tarihi açıklandı

Süper Lig'in 23. haftasındaki Fenerbahçe - Galatasaray derbisi 23 Şubat Pazar 19:00'da oynanacak.

Süper Lig'de 5 haftalık program açıklandı.


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 21, 22, 23, 24 ve 25. haftaların müsabaka programı şöyle:


21. hafta


7 Şubat Cuma: 


20.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Malatya)


8 Şubat Cumartesi: 


14.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediye)


17.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Eryaman) 


17.00 Beşiktaş-Gaziantep FK (Vodafone Park)


20.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)


9 Şubat Pazar: 


13.30 Hes Kablo Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)


16.00 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)


19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)


10 Şubat Pazartesi: 


20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Gürsel Aksel)


22. hafta


14 Şubat Cuma: 


20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)


15 Şubat Cumartesi: 


14.00 Yukatel Denizlispor-Hes Kablo Kayserispor (Denizli Atatürk)


17.00 İttifak Holding Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)


20.00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)


16 Şubat Pazar: 


13.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları)


16.00 Trabzonspor-Demir Grup Sivasspor (Medical Park)


19.00 Galatasaray-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)


17 Şubat Pazartesi: 


20.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya)


20.00 Gaziantep FK-Çaykur Rizespor (Kalyon)


23. hafta 


21 Şubat Cuma: 


20.00 Demir Grup Sivasspor-Aytemiz Alanyaspor (Yeni 4 Eylül) 


22 Şubat Cumartesi: 


14.00 Hes Kablo Kayserispor-İttifak Holding Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)


17.00 Göztepe-Gaziantep FK (Gürsel Aksel)


20.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)


23 Şubat Pazar: 


13.30 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya)


16.00 Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Eryaman)


19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)


24 Şubat Pazartesi:


20.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)


20.00 Kasımpaşa-Yukatel Denizlispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)


24. hafta


28 Şubat Cuma:


20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)


29 Şubat Cumartesi: 


14.00 İttifak Holding Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)


17.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park)


20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)


1 Mart Pazar: 


13.30 Yukatel Denizlispor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk)


16.00 MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor (Eryaman)


19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom)


2 Mart Pazartesi: 


20.00 Hes Kablo Kayserispor-Göztepe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)


20.00 Medipol Başakşehir-Gaziantep FK (Başakşehir Fatih Terim)


25. hafta 


6 Mart Cuma: 


20.00 Beşiktaş-MKE Ankaragücü (Vodafone Park)


7 Mart Cumartesi: 


14.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Yeni Malatya)


17.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel)


17.00 Gazintep FK-Trabzonspor (Kalyon)


20.00 Fenerbahçe-Yukatel Denizlispor (Ülker)


8 Mart Pazar: 


13.30 Kasımpaşa-Hes Kablo Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)


16.00 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi)


19.00 Demir Grup Sivasspor-Galatasaray (Yeni 4 Eylül)


9 Mart Pazartesi: 


20.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Eryaman)




{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS