Ferdi Kadıoğlu hayatının imzasını atıyor

Ferdi Kadıoğlu hayatının imzasını atıyor

Ferdi Kadıoğlu hayatının imzasını atıyor

Fenerbahçe'deki performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve milli takıma yükselen Ferdi Kadıoğlu, özel hayatında da önemli bir adım atıyor. Kadıoğlu 2023 yılında Sera Vrij ile dünya evine girmeyi planlıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Fenerbahçe'nin bu sezon en forma isimlerinden biri olan milli futbolcu Ferdi Kadıoğlu 2023 yılında Sera Vrij ile dünya evine girmeyi planlıyor.

2018 YILINDA FENERBAHÇE'YE GELDİ

Ferdi Kadıoğlu 7 Ekim 1999 tarihinde Hollanda'nın Arnhem kentinde dünyaya geldi. Futbol kariyerine ESA Arnhem Youth takımında başladı. Ardından NEC Nijmegen altyapısına transfer oldu. 2016'da NEC Nijmegen'de A takıma yükseldi. 2018 yılında Fenerbahçe'ye 1.4 milyon Euro karşılığında transfer oldu.

MİLLİ FORMAYI GİYDİ

Ferdi Kadıoğlu bu sezon Fenerbahçe formasıyla 26 karşılaşmada görev alırken 2 asiste imzasını attı. Genç oyuncu yükselen formuyla geçtiğimiz aylarda Kuntz tarafından aday kadroya çağırılarak Milli Takım formasını giymişti.

Fenerbahçe 5 yıldızla masada! İşte görüşmelerde son durum

Fenerbahçe 5 yıldızla masada! İşte görüşmelerde son durum

ALİ KOÇ: AFERİN FERDİ

Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe ile kontratını 4 yıl uzatan Ferdi Kadıoğlu'nun imza törenine sevgilisi Sera Virj ile katılmıştı. Ali Koç, önünden geçen genç kıza 'Sen kimsin?' demişti. Ferdi Kadıoğlu'nun Sevgilisi Sera Vrij, 'Ferdi' cevabını verince Ali Koç 'Girl friend?' diye sormuştu. Evet yanıtını alan Ali Koç, Ferdi Kadıoğlu'na dönerek 'Aferin Ferdi' ifadelerini kullanmıştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

O günden sonra Fenerbahçeli taraftarlar tarafından takip yağmuruna tutulan Sera Vrij, dev derbi sonrası yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekmişti. O günlerde sakatlık sonrası derbiyle sahalara geri dönen Ferdi Kadıoğlu'nun sevgilisi Sera, stat içinde yer alan Ferdi'nin fotoğrafı ile paylaşım yapınca beğeni yağmıştı.

HOLLANDA DOĞUMLU

Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu'nun kız arkadaşı Sera Vrij, Hollanda'da dünyaya geldi. Sera Vrij, Hogeschool TIO Amsterdam Üniversitesi'nde öğrenim hayatına devam ediyor.

BABASI DÖVÜŞ SPORCUSU

Güzellik sektöründe çalışan Sera Vrij'in Hollanda'da güzellik, kozmetik ve kişisel bakım üzerine faaliyet gösteren Vitalderma isimli güzellik merkezinin sahibi olduğu ortaya çıktı. Sera Vrij'in babasının Hollanda'da oldukça ünlü olan bir karma dövüş sporcusu Dick Vrij olduğu da öğrenildi.