Fikret Orman: Ben de insanım ya!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, seçim kararı alacağını açıkladı. Daha sonra diğer konuşmaların tamamlanmasıyla yeniden söz alan Fikret Orman, tatile gitmesiyle ilgili eleştirilere sert yanıt verdi.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, seçim kararı alacağını açıkladı. Daha sonra diğer konuşmaların tamamlanmasıyla yeniden söz alan Fikret Orman, tatile gitmesiyle ilgili eleştirilere sert yanıt verdi.
Ali Koç geldi, yakışıklı. Hoş geldi. Çok sevindiğimiz bir şey, Rahmi Bey'in oğlu. Türk futboluna bir üslup geldiği için, bir masanın etrafında oturup konuşulabildiği için çok mutluyum.

Çocuklarımla tekneme gidiyorum, 'Başkan tatile gitti' diyor. Ben kimsenin memuru değilim ki. Benim tatil yapma hakkım yok mu? Ben de insanım ya. Kimsenin parasıyla bir yere gittiğim yok ki. Süleyman Abi hariç benim kadar emek veren Beşiktaş başkanı gördünüz mü?
Bizim Fenerbahçe ile hiçbir problemimiz yok. Geldiğimizden beri Fenerbahçe ile kavga ediyoruz. Geçen sene şampiyonluğu Galatasaray'a kaybettik. Önceki yıl ve ondan önceki yıl şampiyon olduk. Ondan önce de Galatasaray'a kaybettik. Kavga etsek Galatasaray'la ederiz.

Bir kulübün başkanı çıkıp direkt bizi hedef alırsa cevap veririz. Burası sahipsiz değil. Gidenin arkasından konuşmak istemiyorum.

Beşiktaş'ı Beşiktaş yönetimi idare eder. Şenol Güneş, yönetimin üstünde değil. Şenol Güneş çok iyi bir hoca, bizi 2 kez şampiyon yaptı ama sadece Beşiktaş Teknik Direktörü. Mali konular onun işi değil.

Ben geldiğimde altyapıdaki futbolcular konteynerde soyunup duş alıyordu. Sinan Vardar sen o zaman yöneticiydin. Neredeydin? Benimle ilgili bir şey söyleyecek olan insan, geçmişi çok iyi bildiğimi bilsin. Şimdi söylediğiniz bu defa fikirler o zaman niye yoktu?

Beşiktaş TV herkese açık. Beşiktaş'ta bizim aleyhimize olan şeylerle ilgili program yapın dedim. Bizim gizli kapaklı bir şeyimiz yok.

Al, al, al değil sat, sat, sat dönemindeyiz. Borcu ödemek için ya malımızı satacağız ya da sermaye koyacaksınız kâr üreteceksiniz.
10 / 10
Fikret Orman: Ben de insanım ya!
Pilot veya kardeş takım alma planımız var. Görüşüyoruz. Tüzükteki maddeler bizi çok engelledi. Bunu tam bir sistem haline getirmeliyiz. Ümraniye'de planlarımız var ama bu krizde nasıl olacak bilmiyorum.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS