Son Dakika

Futbolculara sert sözler: Eşek alsaydım kargo kurardım

A A

11.10.2021 - 16:20 Son Güncelleme:

Uşakspor ile berabere kalan Tarsus İdman Yurdu'nda başkan Şahin Kırbıyık'ın futbolculara yönelik sözleri sosyal medyayı salladı.

Futbolculara sert sözler: Eşek alsaydım kargo kurardım

TFF 2. Lig'de mücadele eden Tarsus İdman Yurdu'nda kulüp başkanı Şahin Kırbıyık, sosyal medyadan "Verdiğim onca paraya inek alsaydım, memleketime sütünü bedava dağıtsaydım, memleketim ihya olurdu. Eşek alsaydım kargo kurardım! Yedikleri-içtikleri haram olsun! Eşek değil, inek değil, bilin bakalım bu ne?" paylaşımını yaptı.

Şahin Kırbıyık paylaşımın ardından gelen tepkilere cevap olarak şu ifadeleri kullandı;

"Paylaşımımın ahlaki olmadığını söyleyenler bu gücü nereden alıyor? Mafya mı? diyen beyhudeler. Dolandırıcıların kandırarak iş yapması, benim değil Tarsus halkımın umutlarıyla oynaması bu mu ahlaki? İnsanları yanıma kadar gönderip şampiyonluk sözleri verdirterek göz boyayıp antin kuntinle hiçbir yerde görülmeyen peşin para alıp, primleri takır takır zamanında ödenenlerin sahada yayılması mı ahlaki? Siz kim oluyorsunuz benim sayfama girip yazılanları okuyorsunuz. Ben kim miyim? Hiçbir şeyi önemsemeyen sadece Tarsus'a şampiyonluk sözü vermiş biriyim. Canı yanan eşek attan pek sıçrar, kimseye verilecek hesabım yok. Her kişi yaptığı işin aldığı paranın hakkını versin. Veremeyen de antin kuntine gerek yok yapamıyorum desin. Yeniden yapılanmak zor değil."

Tarsus İdman Yurdu ligde oynadığı 6 maçta, 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet elde etti.