Galatasaray yeni golcüsünü Çin'de buldu

Galatasaray yeni golcüsünü Çin'de buldu

Galatasaray yeni golcüsünü Çin'de buldu

Podolski'nin sezon sonunda Japonya'ya gidecek olması nedeniyle golcü arayışlarına başlayan Galatasaray aradığı ismi Çin'de buldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Galatasaray'da eski defterler yeniden açıldı

Enes Ünal dert yandı: Türkiye'de çok baskı gördüm

Sigthorsson vakasında ağzı yanan Galatasaray, menajerlerin kiralanmasını önerdiği Kolombiyalı golcü jackson Martinez için önce sağlık raporlarını istedi. Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre raporları temiz çıkar, sağlık kurulu onay verirse Galatasaray, Kolombiyalı golcü için Çin’e çıkarma yapacak.

Sarı kırmızılılar, bu transfer için harekete geçmeden önce, ayak bileğinden 2 kez üst üste sakatlık yaşayıp operasyon geçiren ve halen Portekiz’de tedavi gören Jackson Martinez’in ameliyat raporları ve sakatlık geçmişi hakkında tüm verileri talep etti.

Bu sezon başında yine kiralama formülü ile alınan Kolbeinn Sigthorsson transferinde başına gelenleri unutmayan Galatasaray yönetimi, benzer bir tablo ile karşılaşmamak adına 30 yaşındaki golcünün tüm sakatlık geçmişini mercek altına aldı.

Sağlık kurulundan olumlu rapor gelirse, Guangzhou Evergrande Kulübü ile 2019 yılına kadar kontratı olan Jackson Martinez’i 1 yıllığına kiralamak için girişimler başlayacak. Avrupa’da forma giymek isteyen 30 yaşındaki golcünün transferinin mümkün olduğu menajerler tarafından idarecilere iletildi. A. Madrid, Porto gibi kulüplerde de forma giyen Martinez’in Avrupa’ya dönmek istediği ve Türkiye’yi de seçenekleri arasına koyduğu öğrenildi.