Galatasaray'dan Oğulcan Çağlayan'a veda paylaşımı!

Galatasaray'dan Oğulcan Çağlayan'a veda paylaşımı!

Galatasaray'dan Oğulcan Çağlayan'a veda paylaşımı!

Galatasaray, Oğulcan Çağlayan'ın ayrılığını resmen açıkladı. Sarı-kırmızılılar, Oğulcan için veda mesajı yayınladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Galatasaray'da ayrılıklar devam ediyor. Sarı-kırmızılılar, Gaziantep FK ile anlaşma sağlayan Oğulcan Çağlayan'ın takımdan ayrıldığını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada "Galatasaray formasıyla vermiş olduğu emek ve katkılardan dolayı Oğulcan Çağlayan'a teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar diliyoruz! " denildi.

OĞULCAN DA VEDA ETMİŞTİ

Okan Buruk yönetimindeki Galatasaray'da takımda düşünülmeyen Oğulcan Çağlayan, sarı-kırmızılılardan ayrıldı. 27 yaşındaki hücum oyuncusu, sosyal medya hesabından bir veda mesajı paylaştı.

Oğulcan Çağlayan veda mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Eylül ayıydı, 17 yaşını yeni doldurmuştum. Unutmuyorum, bir hafta içiydi. Florya'dan beni alıp götürecek aracı beklerken, yüzümü Futbol Akademisi binasına döndüm. Tüm kalbimle istediğim bir şey vardı: Bir gün tekrar Florya'ya dönmek. Uzun yolları, birçok engeli aşıp yeniden Galatasaray'a ulaştığımdaki heyecanımı, kalp atışımı hâlâ hissediyorum. Bugün, ayrılık vakti. Saha içinde elimden geleni yaptım, 24 saatimi Galatasaray'a yakışır şekilde yaşamaya özen gösterdim. Burada eş, baba oldum. Kalbimdeki yeri hep farklı olacak. Bana Galatasaray kapılarını açan hocam Fatih Terim'e, başkanlarımıza, tüm yöneticilerimize, birlikte mücadele ettiğim takım arkadaşlarıma, teknik ve idari ekiplere, kulüp çalışanlarımıza, Galatasaray'ın büyük taraftarına ve benim için çok anlamlı olan desteği için sevgili Erden Timur'a teşekkür ederim."

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

ÇAYKUR RİZESPOR İLE KRİZ YAŞANMIŞTI

Çaykur Rizespor, Galatasaray’ın 2020-2021 sezonunda kadrosuna kattığı Oğulcan Çağlayan transferi hakkında TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na “usulsüz transfer” gerekçesiyle başvuruda bulunmuştu.

TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, sarı-kırmızılı takımın Çaykur Rizespor’a 1 milyon 200 bin Avro tazminat ödemesine karar vermişti.

Galatasaray, bu kararı mahkemeye taşırken Rizespor’un başvurusu sonucunda Türkiye Futbol Federasyonu, Oğulcan Çağlayan’ın lisansını çıkartmamıştı.

Galatasaray ve Çaykur Rizespor arasında devam eden usulsüz transfer davası Yargıtay'a taşınmasına rağmen Türkiye Futbol Federasyonu, Oğulcan Çağlayan’ın lisansını çıkarmamıştı.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber