hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gerard Pique'nin sevgilisi Clara Chia Martin kimdir? Shakira ile ayrıldı

  Gerard Piquenin sevgilisi Clara Chia Martin kimdir Shakira ile ayrıldı
  expand

  Eski futbolcu Gerard Pique, dünyaca ünlü şarkıcı Shakira ile ihanet iddialarının ardından 12 yıllık ilişkileri sona ermişti. Pique, yeni sevgilisi Clara Chia Marti ile Instagram hesabından ilk kez bir paylaşım yaptı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İlişkisini basından uzakta yaşayan Pique bu kez, genç sevgilisiyle poz verdi. Birlikteliklerine tüm hızıyla devam eden çiftin bu görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi gördü.

  Shakira'nın şarkısında "Casio" ve "Twingo" benzetmesi yaptığı Clara Chia ile bir fotoğrafını paylaşan Gerard Pique, ilk kez sosyal medyadan Clara ile bir pozunu paylaşmış oldu. Böylece çift, ilişkilerini sosyal medayda resmileştirmiş oldu. Clara ve Gerard yaklaşık 1 aydır çıkıyordu.

  Gerard Piquenin sevgilisi Clara Chia Martin kimdir Shakira ile ayrıldı

  Kosmos adlı şirketinde çalışan 23 yaşındaki Clara Chia Marti ile birlikteliğini saklamayan Pique'nin sevgilisi aynı zamanda takım arkadaşı Ferran Torres'in kız kardeşi. Geçtiğimiz günlerde ikili bir konserde görüntülenmişlerdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Pique ile Clara Chia Marti çifti daha önce de bir düğünde görüntülenmişti.

  Gerard Piquenin sevgilisi Clara Chia Martin kimdir Shakira ile ayrıldı

  Shakira ile 2010 Dünya Kupası'nda tanıştı

  Gerard Pique ile Shakira'nın 12 yıllık büyük aşkı, 2010 Dünya Kupası'nda başladı. İspanya'nın kupayı kazandığı organizasyonda, resmi şarkıyı Shakira seslendirmişti. Gerard Pique ve Shakira arasındaki büyük aşk, 2010 Dünya Kupası'nda başladıktan sonra büyük ses getirdi.

  İspanyol futbolcu ile Kolombiyalı güzel şarkıcı arasındaki aşk 2017'de sona erme noktasına geldi. Shakira, 2019'da The Guardian'a verdiği röportajda ayrılık noktasına geldikleri dönem hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Shakira verdiği röportajda, "Pozitifliğimi yitirmiştim. Karamsardım. Çekilmez bir insan olmuştum artık. Gerard en kötü yüzümü gördü" diye konuşmuştu.

  Gerard Pique ile Shakira arasındaki dev aşk 2022'de Shakira'nın bir podcast kanalına konuk olmasının ardından bitme noktasına geldiğinin sinyallerini verdi. Mart ayında açıklamalarda bulunan Kolombiyalı güzel, "Kocam, erkek arkadaşım, bebek baba, ona ne demek istersen, o bir zavallı, çünkü maalesef ki o beni çok uzun süre beklemek zorunda. Evet, bazen beni beklemekten sıkılıyor ve bıkıyor, çünkü Kolombiya saati Katalonya saati ile aynı değil. Pique, zihnini dakik olarak yapılandırmış, ancak benimkisi tamamen farklı" demişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Shakira ile Gerard Pique arasındaki büyük aşk kısa bir süre önce sona erdi. El Periodico'da yer alan haberde; Gerard Pique'nin Shakira'yı aldattığı ve dünyaca ünlü şarkıcının bunu yakaladığı belirtilmişti. Gerard Pique ve Shakira'nın bunun üzerine evlerini ayırma kararı aldığı vurgulanmıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow