Hapisteki Dani Alves'ten eşine mektup

Hapisteki Dani Alves'ten eşine mektup

Hapisteki Dani Alves'ten eşine mektup

Bir gece kulübünde bir kadına tecavüz ettiği iddialarının ardından hapse atılan futbolcu Dani Alves, eski eşine mektup yazdı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Barcelona'nın eski oyuncusu Dani Alves, Barcelona'da bir gece kulübünde bir kadına cinsel saldırı suçlaması ile hapse atılmıştı. Hala hapiste olan 39 yaşındaki futbolcu, eski eşine mektup yazdı. Suçlamaları reddeden 39 yaşındaki futbolcunun, hapiste açlık grevine başladığı söyleniyor.

SÖZLEŞMESİ FESHEDİLMİŞTİ

Barcelona'dan sonra Meksika ekibi UNAM'a imza atan futbolcu için kulüp, cinsel saldırı suçlamalarının ardından sözleşmesini hemen feshetmişti.
Suçlamaların ardından 2017 yılında dünya evine girdiği eşi Joana Sanz, boşanma talebini avukatına iletti.

CEZAEVİNDE İLGİ FAZLA

Suçlamaların ardından cezaevinde kalan futbolcu için ilgiyle karşılandığı hatta imza dağıttığı iddia edildi.

'MASUMİYETİM İÇİN MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİM'

Mektuba eşi ve çocuklarına olan sevgisinden başlayan futbolcu, "Sevgili Joana, neredeyse sekiz yıl büyük bir sevgi, şefkat, saygı ve karşılıklı ilgiyle geçti. Özellikle seninle son yıllarda her şey daha kolay ve daha keyifli görünüyordu. Sen ve çocuklarım, Dani Filho ve Victoria, hayatımda başıma gelen en güzel şeydiniz. Bunca yıl birbirimize eşlik ettik. Birbirimizin hayatını güçlendiriyor ve besliyoruz. Şimdi, bu zor anlarda, kararından pişmanım ve hayatın seni tekrar sevmem için bize bir şans daha vermesini diliyorum. Yaşamakta olduğumuz haksız durumun yarattığı acıyı anlıyorum ve tüm baskılara dayanamamanızı anlıyorum. Suçlandığım gerçekler bana ve hayatıma yön veren değerlere yabancı: sevgi, saygı ve çaba. Masumiyetimi tüm dünyaya göstermek için her zaman olduğu gibi yanımda olanların da desteğiyle mücadele etmeye devam edeceğim.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

DANI İSTEDİ CEZAEVİ DEĞİŞTİRİLDİ

20 Ocak'ta gözaltına alınan ve aynı gün içerisine mahkemeye sevk edilen ve kefaletsiz tutuklama kararı ile cezaevine gönderilen Alves, sevk edildiği hapishanede güvenliğinden endişe duyduğu ve bu sebeple bulunduğu hapishaneyi değiştirmek istediği kaydedildi.

Brains 1 hapishanesinde 200 kadar mahkumla beraber olan, ve duş gibi pek çok ortak alana sahip olduklarını belirtilen futbolcunun bu talebi hızlıca gerçekleştirildi.

(Skorer)

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber