hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hıncal Uluç: Bu kadar geri zekalı değildir

  Hıncal Uluç: Bu kadar geri zekalı değildir
  expand

  Spor yazarı ve yorumcusu Hıncal Uluç, katıldığı bir televizyon programında Galatasaray'la ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Galatasaray yönetimini ağır sözlerle eşeitiren Hıcal Uluç, "Fatih Terim, son zamanlarda çok hatalar yaptı ama ‘Özbek Brothers’ ile çalışacak kadar geri zekalı olduğunu tahmin etmiyorum. Camiada Terim’e karşı olanlar var, taraftarlar arasında karşı olanlar var. Terim kendini unuttturmadan gelirse Galatasaray’da başarılı olamaz." dedi.

  Messi ve Mbappe tarihe geçti

  Muslera'nın performansı hakkında da sert ifadeler kullanan Uluç, "Muslera iyi kaleci değil arkadaş. Bir Fatih Terim senaryosunu yazsak alacağı ilk adam kaleci olur. İyi kaleci yenecek golü yesin, yenmeyecek golü yersen takımı çökertirsin. Muslera, yenmeyecek goller yiyor, yan toplara çıkmayı bilmiyor, ayağıyla top kullanmayı bilmiyor. Bu nasıl iyi kaleci olur ya? Muslera Türkiye’nin en güvenilmez kalecilerinin başında geliyor." şeklinde konuştu.

  Igor Tudor için de konuşan Uluç sözlerine şöyle devam etti;

  "Mesele Tudor değil, mesele Tudor’u orada tutan başkan da değil. Mesela Tudor’u orada tutan başkanı alkışlayan Galatasaray Genel Kurulu’dur…
  Tudor üzerinde konuşulmaya değer bir adam değil. Hiçbir özelliği yok, tam bir futbol cahili. Teknik direktörlük başka bir şey, antrenörlük başka bir şey. Beşiktaş’ı ve Şenol Güneş’i hiç analiz etmemiş.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Beden eğitimi öğretmeni bile takımı kondisyon olarak hazır tutabilir. Önemli olan rakibi analiz etmek. Planın tutmadığı zaman devreye sokacağın B planını belirlemek. Tudor’da bunların ikisi de yok. İlk haftalardaki sonuçlar nedeniyle Tudor’u hoca zannedenler oldu. O gün Beşiktaş 10 tane atabilirdi. Atsaydı Galatasaray’ın kurtulma şansı olabilirdi."

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow